bojová plemena

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Bojová plemena

Příspěvekod Vera » pon 26. led 2009 20:43:56

Jsem chovatelkou Amerického stafordšírského teriéra a nikdy bych nepoužila slovo "bojové" řadí se do společenských plemen.
Jednoduše plemena řadte tam kam patří a nepodporujte media.
Vera
 

peter

Příspěvekod bojove plemena » stř 18. úno 2009 14:38:35

ja mam napriklad buletriera a je to uplne mily a kludny rodinny pes a som si uplne isty te by nezautocil na ziadneho cloveka
bojove plemena
 

Příspěvekod ......... » pát 19. čer 2009 0:40:16

Víte, co jsou to bojoví psi? Bojoví psi jsou všechna plemena, která chtějí úřady zakázat, když někoho zabije německý ovčák...
.........
 

Bojová plemena

Příspěvekod Shemain » sob 18. črc 2009 21:20:59

Víte od čeho bylo odvozeno to "Bojové" ? Mno oni se tito psi totiž skutečně bojí že se s nimi jednou nebudete dost mazlit, nebo že je nepustíte do postele =oD ...a to mi můžete věřit, jsem majitelkou APBT a většina těchto psů co znám je stejná jako ten můj
Shemain
 

RE: bojová plemena

Příspěvekod Návštěvník » pát 24. črc 2009 11:17:07

Naprosto souhlasím. Jakožto majitelka boxerů vím, o čem mluvíte. Lidé na tyto psy potom reagují jako na zabijáky, což je pro majitele takovýchto psů ponižující.
A také kvůli tomuto termínu vznikají fámy o těchto plemenech. Třeby stafordšírský pitbulteriér se serve s jiným psem a hned jsou všichni přesvědčeni, že pitbuly jsou zabijáci. Jakoby neexistovali ti, co jsou mírumilovní a poslušní. Opravdu je zbytečné házet psy takhle do jednoho pytle. S pozdravem Vám i psům Barbora Březinová
Návštěvník
 

RE: Bojová plemena

Příspěvekod Návštěvník » pát 24. črc 2009 11:19:09

Moje slova...
Návštěvník
 

RE: Bojová plemena

Příspěvekod Jenny » pát 21. srp 2009 7:54:03

souhlasím s tím :o),opravdu je to bojové plemeno,bojí se,že se nebude moci mazlit a přitulit :o) máme SBT a je miláček
Jenny
 

Pomocte mi jak ho to mám odnaučit KOUSAT

Příspěvekod Návštěvník » pon 12. říj 2009 18:59:08

DObrý den co mám dělat když me muj vlastní pes pokouše a je agresivní mám psa jezevčíka od malička a nikdy se to nestalo a ted najednou kousl prosím poradte mi nejak moc dekuju když se ozvete:**15
Návštěvník
 

?

Příspěvekod tynka » pát 30. říj 2009 14:17:14

za chvili budu mit pejska mallorske dogy a ackoli se tento pes vyuzival ke stvani byku a psim zapasum tak jsem ho v zadnem seznamu takzvanych "bojovych plemen" nikde nenasla takze co s tim jsou nejake omezeni pro chov tzv. "bojovych psu" budu strane moc rada za odpoved!!!
tynka
 

Pitbull a jine

Příspěvekod Zuzana » čtv 03. pro 2009 17:48:55

Pokud si chcete popovidat o tehle psech tak prijdte na bull forum, vsichni tady milujeme tyhle pejsky.
Zuzana
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena