bojová plemena

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: bojová plemena

Příspěvekod lukas » stř 28. dub 2010 11:31:33

ano presne tak jak rikas,bojove plemena v dnesni dobe NEJSOU bojove plemana psu jsou ty co jsou k boji vycvycene a neee ze jse do nich radi.Proto bych jsi taky vyprosoval tady tento hnusny nazev,pritom bojove plemeno udelam i z labradora pokud budu chtit...
lukas
 

Příspěvekod Petra » ned 02. kvě 2010 9:45:33

Ti co říkají pittbulům, stafordům a dalším podobným plemenům, že to jsou "bojoví" psi a jsou strašně zlí, by měli být na včerejší výstavě psů v Letňanech. Tam by měli možnost vidět "opravdové zabijáky". Vždycky když jsem se k nějakému pejskovi sklonila, abych si ho mohla vyfotit, vrhl se na mě a málem mě sežral - ale samou láskou. Ze všech těch psů, co tam byli a že jich nebylo málo, to byli nejmazlivější psi :)
Petra
 

RE: bojová plemena

Příspěvekod Pseeek » pát 14. kvě 2010 0:38:57

Prislovy jaky pan takovy pes samozdrejme plati, ja jako chovatel NO nechci nejakym zpusobem odsuzovat nektera "bojová plemena", ale asi vseci vime jak to tihle psi maji v hlavach poskladano a pokud si napr. takovej APT rekne ze se mu neco nelibi tak litaji chlupi vsude kolem, nedej boze aby si to kompenzoval na ostratnich psech nebo dokonce v tom nejhorsim pripade na lidech. Secteno podtrzeno podle meho nazoru (a to i z vlastnich zkusenosti) vim ze bojova plemena maji prah zurivosti a bolesti posunutej trochu nekde jinde nez vecina dalsich psu a ani Svatej Dynda mi nevymluvi ze tihle psi nemaji co delat u chovatelu tipu : Mami koupis mi pitbula? Ano Pepicku ze mas jednicky :D...bohuzel v dnesni dobe se to stava moda a cim dal casteji je z toho nestesti. Doufam ze jsem mim nazorem nikoho neurazil, ale nemohl jsem si to proste odpustit :))
Pseeek
 

RE: bojová plemena

Příspěvekod Návštěvník » ned 16. kvě 2010 21:17:44

Bojová plemena neexistují a my to víme,zdraví piťáci s pelíšku...
Návštěvník
 

RE: bojová plemena

Příspěvekod jana » stř 19. kvě 2010 8:51:36

no vidíte, já mám křížence APT a když se mu něco nelíbí, tak jen odejde:-) je to ten největší vítací mazel.

a k tomu prahu bolestivosti, ano je to pravda, že to co bolí normálního psa, APT ani nepostřehne. ale k tomu prahu zuřivosti, to jste zase uplně vedle.

samozřejmě, že toto plemeno vyžaduje určité zkušenosti a důslednost. ale já jako začátečník s apt, jsem se s ním naučila opravdu hodně.

bohužel dnes je taková móda, že má pitbula každej pitomec, jenom aby se ukázal jakýho má drsnýho psa...
jana
 

RE: bojová plemena

Příspěvekod Shemain » stř 23. čer 2010 0:09:05

Nezlobte se na mě, ale ty vaše zkušenosti bych fakt chtěla vidět! Mám pita. Co se zuřivosti týká, jste totálně vedle, naopak jsou to velmi sebevědomí psi-nepotřebují si tedy nic dokazovat, znají svou cenu a tak se nenechají rozčílit kdejakým šťouchancem. Míra bolestivosti - jeden z nejhloupějších výmyslů lidí co věří tv nova. Pitbull cítí naprosto normálně. Všechno. Jen používá mozek a tak si seřadí priority-ano,tohle bolí, ale páníček chce abych to udělal a tak to udělám... A upřímně, s tímhle přístupem doufám že jste šťastným majitelem akvaria s duhovými rybvičkami, protože nic co vyžaduje zodpovědnost a rozumný přístup vám do ruky nepatří
Shemain
 

Re: bojová plemena

Příspěvekod janča » čtv 06. říj 2011 12:45:59

4x mě napadl pes a to náš belgickej ovčák ohnal se po mě ale za to si můžu sama, chytla jsem ho za slabiny. Bišonek- nelíbilo se mu že sem proběhla 5 metru od něj, zakousl se mě do lítka a docela to bolelo. Pudl- jen sem kolem něj prošla a roztrhl mě kalhoty. Jorkšír- nelíbilo se mu že jsem na přivítání obejmula jeho paničku. i přes tyto špatný zkušenosti jsem jmenovaný plemena nezavrhla. Našeho milovaného belgičana pokousal 3x pitbul a stejnak mám piťase ráda. Je to všechno o lidech a o výchově ale i dobře vycvičený pes nemusí poslechnout, má přece svoji hlavu. Nevýhoda ,,bojových plemen,, je že mají železnou tlamu ale nejsou agresivní.
janča
 

Re: RE: bojová plemena

Příspěvekod Návštěvník » čtv 06. říj 2011 12:57:04

Pseeek píše:Prislovy jaky pan takovy pes samozdrejme plati, ja jako chovatel NO nechci nejakym zpusobem odsuzovat nektera "bojová plemena", ale asi vseci vime jak to tihle psi maji v hlavach poskladano a pokud si napr. takovej APT rekne ze se mu neco nelibi tak litaji chlupi vsude kolem, nedej boze aby si to kompenzoval na ostratnich psech nebo dokonce v tom nejhorsim pripade na lidech. Secteno podtrzeno podle meho nazoru (a to i z vlastnich zkusenosti) vim ze bojova plemena maji prah zurivosti a bolesti posunutej trochu nekde jinde nez vecina dalsich psu a ani Svatej Dynda mi nevymluvi ze tihle psi nemaji co delat u chovatelu tipu : Mami koupis mi pitbula? Ano Pepicku ze mas jednicky :D...bohuzel v dnesni dobe se to stava moda a cim dal casteji je z toho nestesti. Doufam ze jsem mim nazorem nikoho neurazil, ale nemohl jsem si to proste odpustit :))


Nezlobte se na mě ale v mém okolí je hodně těchto psů a ještě jsem se nesetkala s žádným větším problémem, mají je totiž zodpovědní majitelé. jo a nezlobte se na mě ale NO taky mají pár černých listin.
Návštěvník
 

Re: bojová plemena

Příspěvekod Návštěvník » pon 10. říj 2011 0:16:47

teda nevim kam mají všichni bul... posunuej práh zuřivosti, ale vživotě jsem neviděla zuřivější psy než je yorkšír nebo čivava :o) nebo jste někdy někdo viděl stejným způsobem vyvádět pita? malý psi jsou daleko horší než velký, jen nemají takovou sílu ve stisku a tak to neni mediálmě zajímavý o tom psát. já měla malého čínského naháče a kamarádka NO často jsme je spolu venčily a naprosto mě šokovaly maminky s malejma dětma, "ježiš vlčák, nechoď k němu pokouše tě..... jééé ten malinkej je hezkej pohlaď si ho" problém byl že ten No byl naprostý zlatíčko a vživotě by neublížil ani mouše, ale můj naháček se malejch dětí bál a vystartoval by po nich.
Návštěvník
 

Re: bojová plemena

Příspěvekod Radek » pon 16. dub 2012 2:39:49

Opravdu věřím že bojová plemena je výraz jen vzbuzující strach u nezkušených.Německý boxer byl mím miláčkem několik let ano bylo mou chybou že neposlouchala ale nikdy se nestalo že by napadl člověka jak se tu již psalo tak jakmile šel kolem jiný pen musel jsem odtrhávat svojí boxerku od toho druhého nedopadlo by to jinak dobře ale že by kousla čkověka to opravdu né,už od štěňátka jsem jí zlobil až se naučila blbnout nebyla doba kdy bych se s ní nepral na zahrádce i přez vrčení a cenění zubů nekousla jen zlehounka zmáčka že to nebylo ani cítit je pravda že občas v rozjívenosti mě zmáčkla více nebo nechtíc škrábla zuby ale jakmile uslyšela slovo au bylo vidět jak se sklopenou hlavou jí to mrzí už je bohužel v nebi zajímalo by mě jak je to s APBT přítelkyně má kříženečka a občas jezdíme na navštěvu k jejímu otci kde běhájí 3 nemečtí ovčáci ano blbnou skáčou na sebe a z lehka se okusují můj sen je větší plemeno co vypadá trošičku masivně né velikostně ale vzhledově jako bully,APBT,dobrman,rotvajler nebo něco takového zatím sháním jak to bude mezi pejsky vztahově když kříženci je půl roku a štěně bude zhruba 2-3 měsíční nerad bych aby nastal nějaký problém a pokud APBT nemá rád ostatní pejsky jak to bude probíhat? potřeboval bych radu cvičiště 2x týdně je samozdřejmostí
Radek
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron