Brazilská fila

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: štěně brazilské fily

Příspěvekod HANA JAVŮRKOVÁ » čtv 26. lis 2009 15:50:42

ANO PAN KOLAŘÍK MÁ PRAVDU!!!!!!!!!!!!!!!!SAMA JSEM PSALA STÍŽNOST NA ČMKU ZATÍM BEZ ODEZVY TAKOVÍ CHOVATELÉ BY NEMĚLI MÍT MOŽNOST ŠTĚNATA PRODÁVAT NEUMÍ SE ANI ČELEM POSTAVIT K PROBLÉMU KTERÝ ZAVINILI
HANA JAVŮRKOVÁ
 

RE: štěně brazilské fily

Příspěvekod alexandr » pát 27. lis 2009 11:32:49

Paní Evo, s pí. Suchou se nedá mluvit, ona si mele do kola, že psovi večer pošeptala do ouška, že si ho přijedu koupit a od té doby pes nestojí za nic a je z toho nervozní a nechce ke mě. Do té doby byl prý v pořádku. Ostatní jí nezajímá.Při kupování jsem jí sežral každé slovo,už jsem vyléčený, co slovo, to perla.Kolařík.
alexandr
 

link

Příspěvekod steel » pát 27. lis 2009 11:50:01

http://elite-society.myminicity.com/ind
odkaz ktery by se vam mohl libit...
steel
 

RE: štěně brazilské fily

Příspěvekod Rip » čtv 04. úno 2010 16:34:49

Zdravím Vás, pokud Váš pes stále je bojácný, psychicky zlomený kontaktujte pana Rudolfa Desenského, ten Vám psa napraví, taky docela se zajímám o psychologii psů a věřte že i týraný pes (jakkoliv) se dá z 80 % napravit ...držím Vám palce
Rip
 

Štěně Brazilské fili

Příspěvekod Bohouš » ned 28. úno 2010 21:21:55

Pořídil jsem si Brazilskou filu a chtěl bych poradit jaké vitamíny mám dávat na klouby abych něco ne zpackal
Bohouš
 

RE: Štěně Brazilské fili

Příspěvekod Návštěvník » pon 01. bře 2010 8:58:44

Dobry den ja bych doporucila GELACAN pro stenata ja sama ho pouzivam a jsem spokojena pejsek nema prujmy atd..ale je to drassi zalezitost.
Návštěvník
 

dotaz

Příspěvekod Lucie » sob 27. bře 2010 20:04:56

Dobrý den, mám dotaz.zvažujeme o zakoupení BF,ale mám špatnou zkušenost s posledním pejskem byl to křížený labrador a stále nám utíkal.Lezl přes plot,podhrabal se atd. Stačilo,že někdo prošel kolem plotu ,tak za ním běžel.tak jak to je u BF. děkuji
Lucie
 

RE: dotaz

Příspěvekod Petyna » úte 06. dub 2010 14:11:16

Milá Lucie, BF neutíká, spíše se dobývá domů, nema rada společnost cizích lidí, je velice oddaná rodině, je to nejúžasnější fenečka co jsem kdy zažila, máme jí rok a půl, vše si nechá vysvětlit, avšak je velice svéhlavá, nemá ráda cizí lidi, ale zvykne si, pokud někdo chodí k Vám častěji, je k němu také zlatá. Je to koník, zrovna jí chceme dát vykastrovat, psi se podhrábávají k nám, uděláte dobré rozhodnutí, ale není ráda sama, pořád Vás bude následovat.. Za rodinu by položila život..
Petyna
 

RE: Štěně Brazilské fili

Příspěvekod Bohouš » úte 06. dub 2010 21:04:17

Děkuji za radu o jakou cenu se jedná ? Jsem ochoten si připlatit hlavně aby to splnovalu svou funkci na tom se šetřit nemá je to stejné jako u lidí pokud má člověk někoho rád at je to ten nebo ten rád si připlatí Ještě jednou Děkuji
Bohouš
 

prosím poradte

Příspěvekod DASIK22@seznam.cz » pát 21. kvě 2010 10:53:37

prosím poradte mám možnost získat od známých 9 měsíční BF mám 3 děti 2,5,a 14 let,bydlíme na vesnici máme velkou zyhradu a jablonový sad jsem doma takže bych se mohla fenečce věnovat.Bojím se zda tento přechod zvládne děti jsou hodné klidné ale člověk nikdy neví.Proto se ptám jak na výcvik tak přístup k dětem.K cizím jsou nepříjemní to už vím ale pořád váhám,jestli si zvykne.A jestli je výcvik náročny .Děkuji
DASIK22@seznam.cz
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena