Brazilská fila

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: prosím poradte

Příspěvekod irena » ned 27. čer 2010 23:16:31

Ze své zkušenosti vím,že výcvik s BF je náročnější než např.NO,výcvik ji nebaví a nemá z toho radost,ale má radost,když svou radost hodně projevujete Vy,pak to dělá kvůli Vám.Mám 4letého psa BF,kterého jsem dovedla až ke zkouškám.Chce to moře trpělivosti,pamlsků a vyjádření pochvaly(pokud splní úkol,tak jak má),hlavně žádné fyzické tresty,co se jednou naučí už nikdy nezapomene a stojí to za tu námahu.Co se týče dětí,tak na ty nedá dopustit,ale jenom na ty moje,co se týče cizích dětí,tam je na místě obrovské opatrnosti(nejlépe v případě návštěvy, B.F. zavřít,ať se nedostane do kontaktu s cizími dětmi i dospělými).
irena
 

bojácná fenka, štěně

Příspěvekod Lenka janoušková » stř 14. črc 2010 0:32:34

dobrý den , možná je to ukvapená otázka ale raději se ptám.pořidila jsem naší rodince fenku stáří 10 týdnu a začínám se obávat že je něco špatně.je miloučká , dost mazlivá ale řekla bych ze se strašně bojí a ze strachu učůrává.když jí chceme pohladit,lehá si na zem a plazí se nebo se otočí na záda , je dost lekavá, při pokusu o chování knučí ale pak to přejde a je neskutečný mazlik.moje otázka tedy zní je to u štěnat normální nebo máme problém?jsme na ní opatrný a doufáme že jí to přejde. co se týče majitelů , myslím že bylo vše v pořádku a nebyla týraná,budu ráda za každou radu a odpověd.Lenka l.nouzova@seznam.cz
Lenka janoušková
 

prosim o radu

Příspěvekod Simona Lohynska » čtv 29. črc 2010 21:12:39

dobry den mam dotaz chtela bych si s pritelem oridit fenku Bf ale byla by snami v byte je dobre ji mit?
Simona Lohynska
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod Petr » pát 30. črc 2010 9:30:52

Dobrý den pořidili jsme si před 4 roky pejska BF a vyrustal s náni v bytě 1KK byl spokojeny jenom musel častěji chodit na procházky po roku jsme mu pořidily fenečku a vyrustaly 1rok spolu nyní jsme se přestěhovaly do baraku ze zahradou a jsou venku ale neustale maji tendence jit do bytu . Tak mužu doporučit ze své zkušenosti my nyní mame doma už 3 BF
Petr
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod simona lohynska » pát 30. črc 2010 15:15:02

dekuji za radu a jeste by me zajimalo jestli by BF byla schopna prijmout po nake dobe nase miminko??a je BF opravdu tak zaujata na cizi lidi??kolem nas je totiz plno lidi a tak se bojim z by treba zautocila na neko jinyho kdyby treba byla bez voditka nebo na dite!!chtela bych se toho dozvedet o BF co nejvice je to totiz uzasne plemeno.predem dekuji
simona lohynska
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod Petr » ned 01. srp 2010 21:18:29

Dobrý den
Rad bych reagoval na Váš dotaz BF je hodně věrna panečkum a k dětem strašný mazel ale hlavně všechno záleží na výchově hned od štěňátka co mu dovolíte a jak ho budete vézt ve výchově pohybování bez vodítka by neměl být tak zas velký problém vlastním jak jsem už psal a všichni chidí bez vodítka a neněl jsem problem jenom se musíme vyvarovat prudkým pohybum napřiklad bruslařum tak je trochu problem a byt v pozoru kdyz podáva nám někdo cizí ruku tak okamžitě pejsi v pozoru .\mužu toto plemeno vřele doporučit úžasný společník a hlídač Jen bych kladl větší duraz při výběru štěňátka kupoval bych jen s PP a ne bez PP toto je můj názor
Petr
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod Bedřiška » pon 02. srp 2010 14:30:35

Máme také BF.Je jí jedenáct let a vloni se nám narodilo miminko a bez nějakého problému ji přijala.Můžem si popovídat třeba na ICQ nebo na SKYPU.ICQ 434815731 a skyp mám bedriska.nemecková1
Bedřiška
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena