bulmastif (bullmastif)

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Bulmastif

Příspěvekod Renáta » čtv 19. bře 2009 19:07:10

Svého miláčka Bulmastifa mám už 5let je to nejhodnější plemeno co znám a doporučuji i k dětem,má sice svoji hlavu,ale kdo z nás né!
Renáta
 

RE: Bulmastif

Příspěvekod petra » stř 17. čer 2009 23:41:26

nejúžasnější plemeno co jsem měla. Dnes mi bohužel odešla bylo jí 5 let (zánět mléčné žlázy - otrava krve) ale i když moje první slova zněla už nechci psa, už hledám po internetu bulmastifku - opravdu jiné plemeno už nechci. Dvě děti máme..., prostě byla super. Moje kočička.
petra
 

RE: Bulmastif

Příspěvekod Zdena » úte 08. zář 2009 2:24:47

Musím s Váma souhlasit,že tyhle pejskové jsou miláčci.Toho mého broučka jsme si přivezly z útulku,jeden pán si ho tam dal na Hotel a on jim tam zůstal,na cizý je zlý asi byl týraný.Přítel se tam jel čistě náhodou podívat a když přišel domu tam mi o něm vyprávěl a nakonec jsme si pro měho jeli,na přítele si zvykl hned druhej den a na mě až za dva měsíce a teď beze mě nemůže udělat ani ránu.Mám malé dítě a to k němu nepouštím protože nevím co by se mohlo stát,věřim mu ale v tomhle si dávám pozor.Náhoda je blbec.
Mám ho už 2 rok a je mu 5let a před rokem prodělal rakovinu a musím říct že se z toho dostal :)
Zdena
 

monca

Příspěvekod monika » stř 23. zář 2009 14:19:36

dobry den ja sem vas chtela zeptat jestli nevadi tomu psovi kdyz bude porad venku v kotci jako poustet a prochazky budou to se nebojte ae chci vedet jesi mu to nebude vadit treba v zime nebo taak a taky ta zahrada je trosku dal jako ne moc ae jen trosku no a jeste sem se chtela zeptat jestli moc nesteka aby si lidi nestezovali ja sem se do toho psika zamilovala a nechci jineho prosim o co nejrychlejsi odpoved dekuji a piste na: monikadrechslerova@seznam.cz
monika
 

RE: monca

Příspěvekod Hlinovi » čtv 24. zář 2009 19:56:22

bulmastif je ceněn právě proto že málo štěká takže nemuste mít obavy že by nějak vyrušoval, my máme v městské části celou smečku a nemáme s ím problém a doufám že ani naši sousedi, jinak chov venku nevadí jen je nutná zateplená bouda




Hlinovi
 

RE: monca

Příspěvekod Karolína » pát 30. říj 2009 16:07:42

Mončo,já si myslím,že jde o zvyk,ale moje bullmastifka je postelový mazlík a váží si pohodlí.Tento pes by také měl spát na měkké podložce,aby neměl proleženiny.Já ji nenechávám ani v létě přes noc venku,ale říkám...jde o zvyk...
Karolína
 

Příspěvekod Radek » pon 04. led 2010 21:48:22

já jsem se chtěl zeptat jestli prodáváte štěňatka a kdy by asi byly?My jsme už takove psa mě a a před tydnem nám umřel a byli jsme sním strašně moooc spokojeni je to výborný hlidač a ještě lepší společník děkuji za odpověď
Radek
 

RE:

Příspěvekod hlinovi » stř 06. led 2010 17:50:03

štěnátka plánujeme ja jaro roku 2010, záznamy na štěnátka bohužel již nepřijímáme,
hlinovi
 

RE:

Příspěvekod PAVLA POCISKOVA » stř 20. led 2010 23:06:23

DOBRÝ DEN RADKU MÁME NA PRODEJ ŠTĚNATA ALE POUZE FENKY DVE ŽÍHANÉ A TŘI ZLATÉ.BEZ PP.RODIČE OBA K VYDĚNÍ ODBĚR BĚHEM TŘÍ TÝDNU ODČERVENÁ A SAMOZŘEJMĚ OČKOVANÁ.VÝCE INFO. TEL.777 159 783
PAVLA POCISKOVA
 

štěňátko Bullmastifa

Příspěvekod Lucie Stará » sob 23. led 2010 16:46:39

Dobrý den všem,
právě jsem se rozhodla k životnímu kroku pořídit si pejska. Bullmastif je nádherný pes a věřím, že pro mě ideální. Štěnátko bych ráda koupila na jaře tohoto roku. Květen, červen ideálně. Budu moc ráda, když mi poradíte, kde koupit pejska, jestli někdo budete mít v té době štěňátka budu vďěčná za informace.
Děkuji moc, už se těším. Lucie
Lucie Stará
 

Další

Zpět na Psí plemena