černý špic

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

černý špic

Příspěvekod Ivka » úte 26. črc 2011 14:40:09

Dobrý den,

z utulku jsem osvojila černého špice, ale nesnáší se s naším psem. Je to černý špic, a prožil si v životě jenom hodné moc špatné zacházení. Žil přes dva roky na ulici, je to chudáček, podepsalo se to na něm, ale hledám na netu více informacíí k povaze černého špice. Je možné , že před letama se někomu ztratil, nebo mu byl odcizen černý špic, podle veterináře jsou cca 3roky. Na zadních packách ma bílou srst, ale jenom dolu u nehtů-možná by ho podle toho někdo poznal, kdo ho kdysi postrádal. Zažil si v životě jenom peklo, bojí se, ale na našeho psa startuje, to jsem nevědela, že to nastane, v utulku mi bylo řečeno, že je k ostatním psům nekonfliktní, ale asi nebyl s menším psem... Do utulku ho vrátit nechci, tak zatím rozdělíme zahradu plotem a když nebudeme doma budeme je držet od sebe. Kdyby měl někdo zájem, a nebo kdysi ztratil černého čpice, třeba to je on. Má šrámy na duši i na těle z ulice, a já se bojím, aby se nedostal do špatných rukou, bohužel jsem neodhadla soužití 2psů na jedné zahradě- a pak doma večer. Náš pes se hodně stáhl, zatím má 9 měsíců a bojím se, že až dorostě , tak se servou. Je to taková napjatá situace, ve které já střídavě hladím pořád oba pejsky. Určitě bych nechtěla aby byl někde u boudy, takže zatím, je přes den na zahradě a večer doma.
Ivka
 

Zpět na Všeobecná diskuze

cron