Chodský pes

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Příspěvekod já:-) » úte 30. čer 2009 12:08:24

Nejlepší psi na světě!!
já:-)
 

RE:

Příspěvekod Eva » pát 06. lis 2009 17:29:14

je to pravda,NEJLEPSI PSI NA SVETE!!!milujici deti,oddani svemu panu a maji hedvabnou povahu!
Eva
 

chci si ho poridit

Příspěvekod Josef » stř 27. led 2010 17:07:13

DObry den,

mam zajem si pejska tohoto plemene poridit. Rad bych se dozvedel nejaka doporuceni. Mame tri deti a bydlime v rodinem domku. Dekuji za pripadna doporuceni, ale i nazory opacne.
Josef
 

RE:

Příspěvekod Stan9k » úte 02. bře 2010 18:19:49

Hmm. tak to teda nevím v čem sou nejlepší,
povahou mě přídou jako kdyby někdo zkřížil podvraťáka s labilním vlčákem(něm. ov.):-), cvičit taky moc nejdou:-( spíše vítací pes než hlídací, ale sou to hodní psi a dobře vypadají, Když to někomu stačí tak přeju nervy jak železný dráty :-)
Stan9k
 

RE:

Příspěvekod Iva Strachotová » sob 27. bře 2010 20:24:22

Nejdou cvičit? Chodský pes je specifický svou inteligencí. Pokud chcete "drilovacího" psa, choďák to není. Naopak, pokud chcete poslušného společníka, je ideální. A v případě, že si k tomuto psu najdete cestu, ZVV2 máte bez problémů. Jen to hold chce umět se psi pracovat kreativně.

Použít u choďáka slovo "labilní" je také mimo. Povahově jsou naopak velice vyrovnaní, klidní a pohodoví.
Iva Strachotová
 

RE:

Příspěvekod Stan9k » úte 30. bře 2010 12:13:33

Holt každý pes si chválí svůj ocas :-)
Stan9k
 

Taky bych ho chtěl

Příspěvekod brizja » čtv 22. črc 2010 9:22:18

Dobrý den
Tohodle pejska si chci koupit ale chtěl bych vědět jestli se hodí pro uplného začátečníka.

Děkuji
brizja
 

RE: Taky bych ho chtěl

Příspěvekod Veronika » ned 05. zář 2010 14:50:41

Tohle plemeno se hodí ,jak k dětem, tak i k seniorům - proto nemusíte mít strach, že jste začátečník. Takže je vhodný i k začátečníkům.
http://magicinferno.webgarden.cz/
Veronika
 


Zpět na Psí plemena