Dožití pejska

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

RE: rozloučení

Příspěvekod marie » stř 17. bře 2010 19:16:01

Kdykoliv jdu na tyto stránky, hrnou se mně slzy do očí, opravdu nikdo, kdo nemá doma nějakého miláčka nedokáže pochopit pocity lidí, pokud o čtyřnohého kamaráda přijde.
odolávala jsem čtvrt roku a máme doma yorka, kluka, je mu 9 týdnů, je to rošťák, mám radost, že se začíná učit soužití s námi a hlavně, my s ním.
Srovnávám a hlavně na něj volám a vůbec si neuvědomuju, že je to jiný pejskový kluk, než ten, který mně skoro 20 let byl věrným kamarádem.
jak píšete, Radko, také mám strach, jak se nám ho povede vychovat a pořád srovnávám, ale snad jsme udělali dobře.
marie
 

RE: rozloučení

Příspěvekod Nora » stř 17. bře 2010 21:08:37

Dobrý večer, nesrovnávejte. Každej pejsek je jiná osobnost a vždycky Vás něčím překvapí! A každej, kdo pejska doma měl, už bez toho úžasnýho psího kamaráda a zlatíčka bejt nemůže! Je to prostě sluníčko domova! Vždy na Vás věrně čeká, vítá Vás u dveří, poskakuje okolo Vás a je samá radost. Může Vás někdo naštvat, můžete mít špatnou náladu ale stačí jeden pohled do jeho psích očíček a je vše jinak. Máte radost, že má radost! Klečíte v předsíni na kolenou a vítáte se sním!!!!
Nora
 

RE: rozloučení

Příspěvekod Milena » pon 12. dub 2010 18:34:56

Dnes je 12.dubna a já věřím,že už máte nového chlupatého kamaráda.Pejsci jsou droga,kdo to jednou zkusil,těžko bez nich bude.Přeji Vám v jeho výchově hodně úspěchů
Milena
 

pláču!!

Příspěvekod monajs » pát 21. kvě 2010 21:07:03

Je mi do breku,co do breku brečím,jak malá holka,když pročítám vaše příspěvky,máme doma 17 let čivavu,ale už nám také pomalu slábne,špatně vidí-šedý zákal,neslyší,ale je stále hravá:-)Ale je to už stařeček a hlavně s ním proděláváme už ty normální procedůry,jako problémy se zoubky,byli jsem už tolikrát na trhání a nebo problémy se žlázkami a tak,začíná toho být moc a začíná nám to dělat vítr v kapse,sami víte,kdo má nemocného pejska,kolik co stojí a tak jsem zjistila,že pojiš. Slávia má poj. na tyto zákroky pro pejsky a kočky a tak jsem ho pojistila a už nám 1x byli vyplaceny peníze zpět na zákrok.Samozřejmě i kdybychom neměli na chleba,tak mu dáme veškerou péči aby byl zdráv,ale,když nemusíte platit,tak je to lepší a tak mu poskytujeme tu nej,nej péči,když víme,že se nám to vráti a nemusíme si říkat,na to nemáme,to je moc drahé A tak lidičky,kteří na to nemáte,pojistěte mazlíčka(člena rodiny,poj. vyjde na 3 pamlsky za měsíc),což není drahé http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek , a když se to nepodaří,tak si můžete s klidným srdíčkem říci,udělal jsem pro tebe vše Bonny,Asto,Betty....
monajs
 

RE: pláču!!

Příspěvekod ????? » sob 22. kvě 2010 10:29:22

Dobrý den,čtu si vaše články a je mi moc smutno.Také jsme to prožili,už je to sice dávno,ale...Měli jsme psa,byl to sice kříženec,ale byl hodný,krásný a hlavně náš.Když mu bylo 14let,začal chřadnout a ztrácet se nám před očima.Verdikt veterináře:pes je starý,má nádor,operovat nemá cenu,neprodlužujte jeho trápení.Bylo to hrozné,ale nedalo se nic dělat,nechali jsme ho uspat.V té době jsem měla dvouměsíčního syna,tak nebylo moc času na nějaké velké smutky,ale zapomenout se nikdy nedá,ale to chápe opravdu jen ten,kdo měl psího kamaráda a toto zažil.Synovi už je 9let a teprve před rokem jsme si pořídili nového pejska.Je úžasný,úplně jiný než ten první a já stále nemůžu pochopit,jak jsme mohli být tak dlouho bez toho chlupatého klubíčka.Na prvního nikdy nezapomeneme,druhý ho nikdy nenahradí,ale obohatí váš život jako ten první.Tak si myslím,že je nejlepší si hned koupit pejska nového,ale to je jen můj názor.
?????
 

Re: Dožití pejska

Příspěvekod Návštěvník » stř 31. srp 2011 12:20:05

Ahoj, mám taky jeden smutný příběh. Měla sem dva německý ovčáky (feny). Hexa 1 rok, Besinka 12 let. Beska byla na svůj věk pořád aktivní, neměla žádné vážné zdravotní problémy, jen špatně slyšela. Z ničeho nic začla hubnout víc a víc. Kupovali jsme i granule, aby přibrala, ale nic nepomáhalo. Podstoupila pár vyšetření krve a moči, ale ty vyšly v pořádku. veterinář nám řekl, že se může jednat o nádor. 23.12. čili den před vánoci, jsem šla nakopit, když jsem se vrátila domů, Besinka stála na zahradě a nehnula se, šla jsem k ní a měla strašně nafouklé břicho, všude obrovské tvrdé boule. Po chvilce jí začala z pusu téct pěna. Měla všechny příznaky pro torzi žaludku :-( nechtěla jsem si to připustit ale věděla jsem že je konec. Psali, že při torzi vydrží pes až 6 hodin. Beska nám vydržela 10 hodin. Čekali jsme na veterináře, který nám zdělil že jaksi nemůže přijet ať vydržíme do večera. Jenže pozdě, než stačil přijet aby jí uspal, Beska už zemřela. Byl to můj první pes a opravdu skvělý pes.
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuze