Francouzský buldoček

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

kdo poradí?

Příspěvekod mostty » pon 17. srp 2009 14:22:15

Dobrý den, chtěla bych se všech zeptat, jestli nemáte zkušenosti se slintáním buldočků, když jsou sami doma. Mám 9 měsíční štěně - fenku. Přes den nemáme žádné problémy se slintáním, ani na vycházkách při vysokých teplotách, ale jakmile ji zavřu doma, když odcházím i třeba na 1 hodinu vracím se do šílené kaluže slin u dveří. Je mi jasné, že leží u dveří a ňufá, kdy asi příjdeme, ale dříve to nedělala. Dávám to za vinu teplému počasí, ale když jsem s ní doma tak to nedělá. Díky za odpovědi. Vůbec nevíme co s tímhle dělat. Petra
mostty
 

RE: naše Nellynka

Příspěvekod Martina » stř 25. lis 2009 14:03:13

Tak to blahopřeju my na naši Zokkinku čekáme,budeme si ji brát před vánocema už se na ni moc těšíme.
Martina
 

Hlídání

Příspěvekod Honza » stř 02. pro 2009 0:49:43

Dobrý večer,hodí se Francouzký buldoček na hlídání,např.zahrady?
Honza
 

RE: Hlídání

Příspěvekod fuges » sob 12. pro 2009 20:02:38

Honzo, buldoček se na hlídání příliš nehodí. Je to k lidem velmi přátelský pes, většinou i k cizím. Rozhodně jsou vhodnější plemena. Člověk nemusí moc rozumět psům a FB tzv. "ukecá". Náš mazel nic nemiluje tak jako návštěvy cizích lidí. Toto plemeno špatně snáší nepřízeň počasí, což je u hlídače zahrady problém. FB musí spát doma. Je to opravdu rodinný společenský pes. Dvakrát štěkne a má odhlídáno. hezký den
fuges
 

RE: Hlídání

Příspěvekod Jana N.Dobruska » stř 16. pro 2009 3:05:21

Presne tak FB je na to aby hlidal srdce sveho pana ne zahradu.FB jsou borecci mam je jiz 4roky pred tim same lovecaky a nemnenila bych.
Jana N.Dobruska
 

RE: Hlídání

Příspěvekod Jana » čtv 31. pro 2009 13:40:01

.FB má velké srdce pro členy rodiny.V úterý jsem našelo miláčka Luckyho v nedožitých 12let,musela nechat z těžkým srdcem odejít za páníčkem.Tak si stýskal,myslela jsem,že po půl roce se to zlepšilo,ale ne.Z psychické zátěže dostal záchvaty,že musel nastoupit můj rozum a nenechat ho trápit. Teď má klid,ale horší je to se mnou.Tak oddaného ,inteligentního pejska už asi nikdy nebudu mít.
Jana
 

RE: fr. buldoček

Příspěvekod Jana » čtv 31. pro 2009 13:46:10

Ze zkušenosti:FB je rychlý,hravý,inteligentní pes,sportovně založený a vyžaduje jako štěně pozornost lidské smečky.Je důležité nejméně 3x denně chodit dlouhými procházkami na volno,my jsme mu nestačili v běhu.Malého pejska můžete nosit.Pak se nají a unaveně usne.Do 3let máte určitě vysaráno a pak se uvidí.Ale věřte,lepšího parťáka nenajdete!!
Jana
 

fr. buldoček

Příspěvekod Hanka Vazačová » pát 26. bře 2010 13:39:44

Zdravím všechny buldočkáře, buldočka dostanu ke konci dubna do té doby potřebuju všechny info, protože mám pejska poprvý. Vím že trpí na kůžičku.
1.mám ho mazat krémem v létě když půjdem ven? nebo mám nosit lavor a studenou vodu?
2. jak často a čím se mu čistí uši a to pod těma špíčkama? Děkuji za odpověd
Hanka Vazačová
 

hygiena buldočka

Příspěvekod jana » ned 28. bře 2010 18:39:43

chtěla jsem se zeptat, náš pes si neolizuje pindíka, jak ho to naučit nebo jestli je to u buldočků normální, děkuji
jana
 

rada s vychovou

Příspěvekod Návštěvník » pon 05. dub 2010 17:36:54

muzete mi poradit jak na meho fr bul. s vychovou diky
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron