Irský vodní španěl

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Irský vodní španěl

Příspěvekod Dana » stř 29. říj 2008 20:33:20

Ahoj, ráda bych něco napsala o tom to jedinečném pejsku s kterým jsem měla to štěstí prožít dětsví. Je to kamarád s velkým srdcem, který vás vždy potěší. Jít s ním na procházku bylo tady utrpení a všichni se za námi otáčeli, protože tak táhl div se neuškrtil. Chodili jsme se koupat do rybníku a opět jsme byli středem pozornosti. Na břehu jsme se rozběli a skákali bomby. Kdo neviděl neuvěří. Dožil se věku 15 let a kdyby nám ho neotrávili žil by jistě ještš několik let. Byl neuvěřitelně vitální. Jmenoval se Brook neboli Bruček :-). Škoda že nejde sehnat a spoustu lidí přichází opravdu o milujícího kamaráda, který snese bez mrknutí oka cokoliv co mu dělají děti. To můžu říc z vlastní zkušenosti :-). Kdy si jsem s ním byla na procházce a potkala mě paní a chytla se za srdce a téměř plakala a říká my jsme měli taky takového pejska, nemůžu na něho zapomenout a to samé dnes říkám Vám. Nemůžu na něho zapomenout.......
Dana
 

RE: Irský vodní španěl

Příspěvekod Denisa » stř 15. dub 2009 20:44:26

vím o jednom chovateli v naší republice.. :o) kdybyste měli někdo veliký a opravdový zájem, tak mi napište (delfuny@seznam.cz)
Denisa
 

RE: Irský vodní španěl

Příspěvekod Návštěvník » čtv 12. srp 2010 16:25:20

jak vypada?
Návštěvník
 


Zpět na Psí plemena

cron