Kříženci psů, voříšci

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

nějaké čudné ne?

Příspěvekod » pát 08. srp 2008 13:13:57

Nevím kdo kdy řekl, že kříženci jsou méně náchylní než čistokrevní psi, ale je to pěkná kravina..záleží jen jestli se majitel bude o psa starat tak jak se má a je úplně jedno jestli je křížený nebo ne.
 

RE: nějaké čudné ne?

Příspěvekod šprt » čtv 16. říj 2008 16:06:43

to není pravda
šprt
 

Příspěvekod !!! » ned 09. lis 2008 14:50:33

by mě zajímalo pokud voříška máte!!
!!!
 

pomoc při hledání

Příspěvekod Hony-Bouda@seznam.cz » úte 03. úno 2009 21:00:08

Dobrý den, mám doma křížence německé dogy a rotvajlera. Má krásnou, obrovskou hlavu s ušima do v trochu podobnou rotvíkovi. Dále má bílou náprsenku a žíhané podkolenky v barvě zrzavo černé. Zbytek jeho těla je černý a chlupy má krátké. Váží 45kg a v kohoutku má 64cm. Prosím všechny, kdo by mohl pomoci v hledání rodokmenu, ať se ozvou. Pes i já pocházíme z okolí Českých Budějovic. Leon je starej max. 3 roky. Prosím o pomoc. Děkuji Jan Černík.
Hony-Bouda@seznam.cz
 

výstava voříšků

Příspěvekod Monika » sob 18. črc 2009 22:58:00

Všechny zdravím,pokud nám chcete představit svého kříženečka, přijeďte na výstavu do Hranic v sobotu 22.srpna. Přihlášky do 28/7 na paja.proklova@seznam.cz , nebo zašlete adresu na 605177508 !!!
Monika
 

Kamoš z utulku

Příspěvekod Mauglí » sob 05. pro 2009 0:52:16

Mam kamoše utulku Olomouce jsem rad že ho mam je muj kamarad.Robinek má kamošku fenečku Žanetku nechal sem jí odoperovat dělohu a vaječniki trpjela zaněti a take abi nemněli štenatka jak nabjžim pase.Robinek ma s Žanetkou tu nejlepši peči alespon se oto snažim koupaní,řadně venčení,dobrou stravu a chození veterinaři a hlavně mazlení a ovšem i vichovu.Moc děkují utulku Olomoucí za pejsana kamoše Naxe-Robinka moc ho mame rádi a hlavně ja.
Mauglí
 

krizeni

Příspěvekod artur » sob 19. pro 2009 11:28:43

dobry den, rad bych se zeptal jake vlastnosti a vzhled by mnel krizenec cistokrevneho samojeda a americkeho pittbull teriera ? mame strach ze nase fenka asi muze mit tato stenatka za odpoved predem dekuji.
artur
 

RE: krizeni

Příspěvekod Mauglí » stř 23. pro 2009 18:19:53

Ahoj-ja mam křižence jezefčika a je ftom staford a bulterier terier je to skvěla fenka i diš je křiženec jen musim bit dusledni ve vichovje opčas ma tendence skoušet majitela jesli majitel ji bude poslouchat.Cos ja se nedam a ona tovi jinak mam křižence pejsana knirače s pudlem je dost hravi po pudlovi a vostri na cizi vic si šima sve rodini.Mislim že nemuste mit stoho strach a obavi že fenka bude mit štěnatka křižena a aš je maminka odkojí a budou papat sama určitě budete hledat nove majitele a ti bi mněli pomalu je vichovavat poslušnosti.Mějtese krasně i maminka fenečka s štěnatki.
Mauglí
 

RE: krizeni

Příspěvekod Gábi » pát 22. led 2010 19:30:30

Mauglí nechodil do školy???
Gábi
 

RE: krizeni

Příspěvekod Návštěvník » pát 05. bře 2010 20:59:34

Jo chodil čeština je promně těška.
Návštěvník
 


Zpět na Psí plemena