Krmení

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

RE: Brit care

Příspěvekod Acana » stř 02. čer 2010 20:42:01

Krmim sice jeste Acanu, ale pes ji zacal nesnaset, navic podrazila a uz to neni co to byvalo..nekdo nejake tipy, co je dobry krmivo?
Acana
 

RE: Brit care

Příspěvekod Kikina » pát 04. čer 2010 14:17:34

Ahoj, taky ho krmím a pejskovivyloženě prospívá. Nevíte, jaké jsou dostupně příchutě?Viděla jsem jenom jehněčí, myslím. dík Kiki
Kikina
 

RE: Brit care

Příspěvekod Renata J. » pát 11. čer 2010 22:06:06

Ahoj Kiki, příchutě prodáváj jehně, zvěřina, losos a krocan.Jiný sem neviděla.
Renata J.
 

RE: Brit care

Příspěvekod Květka » sob 12. čer 2010 22:51:49

Krmíme jehně s rýží a u našich psů naprostá spokojenost. Rybu moji psi zrovna nemusejí...vyzkoušeno na jiné značce granulí. Potom jsem krmila kuřecím, ale jehně jim svědčí a chutná nejvíc! Už bych jiné granule, než BC nehkedala!!!
Květka
 

RE: Brit care

Příspěvekod Lord » pon 21. čer 2010 20:50:06

To můj Lord by zase nevzal do huby nic jinýho než sensitive s rybičkou...:-D Jsou to vybíravky. Taky nechci měnit, BC je za super cenu, a výborná volba.
Lord
 

RE: Brit care

Příspěvekod Janička » stř 23. čer 2010 16:24:37

Cenu u Brit care taky vítám, je super,že je to český krmivo! Mýmu psovi moc chutná a jsem s nim spokojená.
Janička
 

RE: Brit care

Příspěvekod Radka » pon 28. čer 2010 16:35:01

Ahojda všichni, prosimvas nevideli jste tady jeste pred casem nahodou diskuzy na tema Brit a Brit care nebo se mi to zdalo?!:(
Radka
 

RE: Brit care

Příspěvekod Janička » pon 28. čer 2010 16:36:39

Radka:
Ahoj, no abych řeklapravdu, taky mi přijde,že zmizelo, nevim, jak je to možný?!:(
Janička
 

RE: Brit care

Příspěvekod Radka » pon 28. čer 2010 23:09:35

Už i na jiných diskizích jsem si všimla, že příspěvky o Brit Care vždy něja tajemně zmizí! Nebude to tím, že se konkurence bojí??? Jde o opravdu kvalitní granule české výroby a to se asi hodně těžko tráví, ne???
Jsou ale super a moje smečka je nesmírně spokojená a tím pádem já také!!!
Radka
 

RE: Brit care

Příspěvekod Kája » pát 09. črc 2010 16:37:24

No jasně, že jo...:D Je to sranda, sledovat jak to mizí.
S Britem mám výborný zkušenosti. Český krmivo, který se fakt vyplatí:)
Kája
 

PředchozíDalší

Zpět na Zdraví a výživa