Krmení

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

RE: Brit care

Příspěvekod Jana » úte 20. črc 2010 20:23:22

Dobrý večer,chci se zeptat kde se dá toto krmivo koupit,nebo ani ne tak koupit jako jestli existuje krmení Brit care pro malá plemena.Já teda koukala jen na internetu a tam jsem je neviděla.A taky mi připadá,že nejsou zas až tak levná jak tady všichni píšete.My kupujeme royal canin a cenový rozdíl mi nepřijde nijak velký,ale to je jedno,chci změnit krmivo,protože mám pocit,že royalky mému psovi moc nejedou a hlavně jsem již několikrát slyšela a to i od prodejců,že tyto granule nejsou tak kvalitní jak se udává a tak přemýšlím a brit care mně zaujalo.Děkuji za odpovědi.
Jana
 

RE: Brit care

Příspěvekod Ivana » úte 20. črc 2010 22:54:26

Dobrý večer,
pro malá plemena existují granule ....http://www.spokojenypes.cz/brit/brit-care-dog-adult-small-breed-3kg?id=19723

Sama jimikrmím svoji smečku malého plemene a nemůžu si granule vynachválit. Je to jehněčí maso s rýží a všem moc chutná a psíčky krásně prospívají. Zlepšila se jim kvalita srsti, jedné fence se úplně upravilo zažívání. Trpěla hodně na zvracení a teď to úplně vymizelo. Jsem nadmíru spokojená a s Royal Caninem se tyto granule svým složením opravdu nedají srovnat. navíc je to český výrobek a neplatíte předraženou reklamu!!!
Ivana
 

RE: Brit care

Příspěvekod Jana » stř 21. črc 2010 21:17:34

Děkuji vám moc za radu.Určitě BC vyzkoušíme.
Jana
 

Kastrát

Příspěvekod Gita » sob 24. črc 2010 9:26:59

Dobrý den.Prosím o radu mám 6 letou yorku po kastraci,krmím ji purinou losos s ryži a moc přibrala,je neco specialního. Díky
Gita
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Tomáš » sob 24. črc 2010 20:25:31

Pokud hubnout, pak Vam doporucim Brit care light-krocan, je to odtučneny vyrobek, ktery podporuje hubnuti u psu.
Mam s nim velmi dobrou zkusenost!
Tomáš
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Danča » sob 24. črc 2010 20:27:32

Nebo můžete zkusit snížit krmnou dávku, i když je pravda, že light grancle, působi asi rychleji a je to v pohodě.
Danča
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Gita » sob 24. črc 2010 21:51:49

Díky moc skusim to.Dám vam vědet jestli sme čupr holky.
Ahojky
Gita
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Brit care » ned 25. črc 2010 22:37:44

S Brit care Light mam fakt vybornou zkusenost! Krmil jsem 4ročního NO a krasně se dostal na standatsní váhu.
Brit care
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Jana » pát 30. črc 2010 14:47:36

Dobrý den,pročítám si tuto diskuzi o Brit care light a velice mně zaujala.Odjeli jsme na 14dní na dovolenou a našeho psa svěřili rodičům.Po návratu jsme zažili šok,nevím co s ním dělali,jak ho krmili a co všechno mu dávali,ale radši to ani vědět nechci,ale fakt je ten,že místo psa nám vrátili nevzhlednou,tlustou sotva se valící kouli.Měla jsem z toho málem záchvat,s našima jsme se samozřejmě pohádali a vyslechli něco o nevděku,zkrátka vůbec nepochopili jak takováto péče a posléze nadváha psovi škodí.Musíme tedy zahájit redukční dietu a proto mně zaujala vaše debata a chci se jen zeptat,zda se u Brit care light rozlišuje zda je to pro malá,nebo velká plemena,či ne.Jinak děkuji.
Jana
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Karolína R. » úte 03. srp 2010 22:58:39

Já jsem krmila malýho knírače, taky byl obtloustlý, máma ho prostě krmila i přesto, že jsem jí říkala jak je to pro psa špatný.
BC light žral v pohodě, je takový střední, neměl problém to rozkousat.
Karolína R.
 

PředchozíDalší

Zpět na Zdraví a výživa