Krmení

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

RE: Kastrát

Příspěvekod Terka » stř 11. srp 2010 13:15:48

Určitě se najdou zastánci jak granulí(pohodlnost), tak vařené stravy(jistota, že víte,co psovi dáváte).Já jsem zastáncem obojího. často cestuju, takže na cestách dostává hafan granule a doma vaříme. Prospívá též výborně.
Terka
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Lenča » stř 11. srp 2010 13:22:22

Jsem granulář, neříkám, že je to ideál, ale spokojená jsem. Vařit nechci, nejsem jediná, kdo našeho psa krmí, takže bysme to ani nezvládali...krmim Brit care.
Lenča
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Lenča » stř 11. srp 2010 13:22:23

Jsem granulář, neříkám, že je to ideál, ale spokojená jsem. Vařit nechci, nejsem jediná, kdo našeho psa krmí, takže bysme to ani nezvládali...krmim Brit care.
Lenča
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Lenča » stř 11. srp 2010 13:22:42

Jsem granulář, neříkám, že je to ideál, ale spokojená jsem. Vařit nechci, nejsem jediná, kdo našeho psa krmí, takže bysme to ani nezvládali...krmim Brit care.
Lenča
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Gabča » pát 13. srp 2010 10:34:38

Krmila jsem vařenou stravou, zkoušeli jsme i BARF ale psisku nesedělo ani jedno. jsme na granulích a vyhovují mu.
Gabča
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Týna » ned 15. srp 2010 20:47:19

Chtěla jsem psovi vařit, ze začátku to šlo, ale pak začal mít průjmy a nesedělo mu to. zkušeností mám dost, takže jsem určitě nikde chybu neudělala. Ač nechci, krmím granule.
Týna
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Radek » ned 15. srp 2010 20:48:43

a jaký granule krmíš dyš mu vaření nesedlo?Co je to zač?
Radek
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Jana Levická » ned 15. srp 2010 20:52:52

Není každý pes k tomu aby se mu vařilo, to jsem už taky zjistila. Mám ridgbacka a chovatelka vařila. Před odběrem krátce najela na granule, ale my u nich už museli zustat, pes nic jinyho nechtel.
Jana Levická
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Týna » ned 15. srp 2010 21:32:49

Krmím Brit care a jsem spokojená, ať si každej říká co chce, podle mě je to kvalitní krmivo a psovi vyloženě prospívá!
Týna
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Káťa » pon 16. srp 2010 19:28:24

a kdo by mel co rikat jako?Taky tim krmim a nemuzu si stezovat.
Káťa
 

PředchozíDalší

Zpět na Zdraví a výživa