Krmení

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

RE: Kastrát

Příspěvekod Dita » pon 16. srp 2010 22:02:26

Krmíme už přes půl roku jedine Brit Care jehněčí a už nic jiného hledat nebudu. Psi jsou v tak nádherné kondici a srsti jako nikdy!
Dita
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Týna » úte 17. srp 2010 22:14:28

Často do mě lidi hustěj jak je to nekvalitní a kdesi co si...:-/ Nám sedne a basta:))
Týna
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Alena » sob 21. srp 2010 12:00:01

Mně teda každopádně nepříjde Brit care nekvalitní krmení. Je to velice špičkové superpremiové české krmení s výborně vyváženým složením. Můžu ho vřele doporučit!
Alena
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Irena » sob 21. srp 2010 12:43:00

Souhlasím,Brit care je kvalitní krmivo,psům sedne a tak není co řešit.Náš pes po něm prospívá lépe než po Royal canin.Také můžu vřele doporučit.
Irena
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Venda » ned 22. srp 2010 14:50:40

Tak Royalka je fakt humus, to je extrém ať už ve srovnání nebo samo o sobě....:)Nekrmil bych to...pes mi po tom rapidně sešel.
Venda
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Lila » ned 22. srp 2010 14:54:17

mě sice RC vyhovoval ale srst se po delší době krmení přestala lesknout a pes měl lupy a pořád se drbal. Teď krmim Brit care a je to lepší.
Lila
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Orijen vs. Brit care » ned 22. srp 2010 15:34:13

myslíte že dát přednost spíš vysoce proteinovému krmivu nebo méně, obě složení se mi líbí...
Orijen vs. Brit care
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Lenďule » ned 22. srp 2010 15:39:13

Ahojda chci se zeptat, přemýšlím, že bych začala míchat Brit care s britem, děláte to tak někdo? Jak vám to prospívá?co si o tom myslíte?Děkuju všem za názory!
Lenďule
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Karel » ned 22. srp 2010 15:42:13

jako míchat?A navíc takovýhle granule??:-O No to nikdy..
Karel
 

RE: Kastrát

Příspěvekod Lenďule » ned 22. srp 2010 15:45:05

a můžete mi to laskavě nějak objasnit?? Tohle mi moc neřekne.:(
Důvody?negativa?pozitiva???Brit c i Brit mi příjdou kvalitní a chtěl bych je zkusit spolu, amjí stejnou výrobu, tak by to nemuselo dělat neplechu..
Lenďule
 

PředchozíDalší

Zpět na Zdraví a výživa

cron