Krmení

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

RE: Kastrát

Příspěvekod Tereza » pon 23. srp 2010 17:11:18

No nevím, zvláštní diskuse, to tady všichni krmí jen Brit Care :-)? My krmíme Orijenem a naprostá spokojenost, myslím, že takové složení jinde nenajdete, žádné obiloviny, které psovi nic nedají, akorát se rychleji zasytí, 70% masa a zbytek zelenina, teda aspoň u štěněcích. Ale nic proti Brit Care, to jsme ještě nezkoušeli
Tereza
 

krmení čivavy

Příspěvekod renda » pon 30. srp 2010 10:11:49

Dobrý den, poraďte, máte-li čivavu, nebo podobnou malou rasu. Jakou máte zkušenost, když střídáte granule a vařené maso. Veterinář nás víceméně tlačí ke granulím (Royal Canin-junior) prckovi jsou 2,5 měsíce - ale naše slečinka má mnohem radši pro ni speciálně vařené masíčka. Nevadí takovéto míchání stravy? Nebo se držet jen masa a granule jen občas. Nebo se držet jen granulí a maso jen občas. Ach jo-kdyby člověk tušil, co je pro toho prcka opravdu nejlepší
renda
 

RE: krmení čivavy

Příspěvekod Iva » pon 30. srp 2010 11:32:02

Vždycky jsem všem svýmm psům odmala přidávala do granulek maso a prospívali krásně a nikdy nebyl žádný problém se zažíváním. Nesmí ale toho masa být víc, než granulý, základ jsou granule, maso jen na přilepšení.
Přidávám do granulí i sýr, jak tavený, tak nastrouhaný eidam, vše tráví v pohodě a bez problémů. Určitě to malé nemůže vadit, ale zvykat pomalu. Uvidíte, jak bude papat!
Iva
 

RE: krmení čivavy

Příspěvekod Návštěvník » úte 07. zář 2010 21:49:38

My krmíme čivavu First Mate ocean fish a dlabe jako přotrženej. Předtím měl fitmin, ale měl po něm hodně špatnou srst a lupy.
Návštěvník
 

RE: krmení čivavy

Příspěvekod Láďa » stř 15. zář 2010 18:26:45

Po Fitminu hrůza- lupy a mastná srst, souhlas!!Vaření moc neuznávám, ale je to na každým. Pokud se někdo ptá, co je pro psa nejlepší, neptejte se veta, kterej prodává jednu značku granulí, ale prostě to vyzkoušejte. Nejsem zastánce rad a pokynů. Každej si to musí vyzkoušet sám!
Láďa
 

RE: krmení čivavy

Příspěvekod Anetka » stř 15. zář 2010 18:31:49

Je logicky, ze pisou lidi zkusenosti s tim, co krmej.Tak kdyz jim vyhovuje BC, tak pisou o BC, kdyz Acana tak o Acane, to je docela logicky...:))
Souhlas s tim ze veterinari jsou na tohle fakt doct mimo, doporucujou jen za ucelem kseftu a je jim to fuk.:/
Anetka
 

RE: krmení čivavy

Příspěvekod Nemo » pon 20. zář 2010 21:08:50

Moc nechápu jak vám může Brit care vyhovovat, jak dlouho jste s tim krmili??Absolutne mi nesedl, nechapu.
Nemo
 

RE: krmení čivavy

Příspěvekod Ivana » pon 20. zář 2010 22:24:20

Třeba my krmíme víc jak půl roku a náramná spokojenost. Podle mne jsou ty nej granule, které jsme zatím měli. vyzkoušeli jsme First Mate, Arden Grande, Belcando, Acana, Nutram....ten z uvedených vyhovoval nejvíc. podle mne je také dobrý!
Víc už zkoušet nechci a nebudu a u Brit Care zůstaneme!!!
Ivana
 

RE: krmení čivavy

Příspěvekod Dan » stř 22. zář 2010 21:51:01

Krmil jsem svýho psa taky těmihle granulemi.Dožil se krásnýho věku a rád vzpomínám na doby, kdy jsem mohl zůstat na jednom krmeni klidně cely život a byli všichni nad miru spokojeni...Ted mam mlsouna, ktery nechce skoro nic, takze abych mu vyvarel..:-P
Dan
 

RE: krmení čivavy

Příspěvekod Jaru Kavková » pát 01. říj 2010 20:53:38

Já mám taky mlsounku, ta si ale na Brit care zvykla a nechce už právě nic jinýho.Tak ho krmím a neřeším to, pes si řekne sám.
Jaru Kavková
 

PředchozíDalší

Zpět na Zdraví a výživa