Krmení

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Příspěvekod Jana » sob 02. led 2010 21:08:14

Mám mám pejska,je mu něco přez rok,měl by se tedy krmit 1xdenně,ale já mu stále dávám 2xdenně,přijde mi to lepší,ale teď jsem někde četla,že to pro psi není dobré,nevím kvůli žaludku,trávení,nebo tak něco.Může mi někdo poradit?Jo pes je malý,chovaný v bytě.Děkuji,když mi někdo napíše své zkušennosti.
Jana
 

superpremiuva krmiva

Příspěvekod Návštěvník » čtv 18. bře 2010 19:06:16

Dobrý den, rozhoduji se, kterému ze superpremiových krmiv mám dát přednost.
Můžete mi někdo napsatm jaká krmiva se Vám zdají nejlepší a z jakého důvodu?
Mockrát děkuju všem!
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Nora » čtv 18. bře 2010 23:05:08

Dobrý večer, máme v rodině čtyři pejsky a každej papá úplně jinak. York Sisinka (3roky, váha 2,48kg) papá 3x denně (10h.a 17h.) dostává kuřátko s rýží a mrkví, večer po devátý jde a zobe ještě granulky (eukanuba)během dne sní ještě tak dva,tři piškoty. York Polinka (13měs. váha 2,2kg)dostane ráno dva piškoty, ve tři dostane celou kapsičku pedigrie pro štěňata a pak okolo sedmý večer sní tak 10 granulí (royal štěněčí) York Chelsie (3,5 let, váha 1,7) ráno dostane do mističky kuře, vločky, mrkev, během dne co vyžebrá u páníčka, večer jde na granulky (royalka). Alzinka leonka (15měs. váha 60kg) ráno vařený maso s rýží,mrkev okolo druhé granule (eukanuba) večer to co ráno. Během dne všichni koušou kostičky, pařátky a uzený ucha, to co máme zrovna doma. Všechny pejsky máme zdravý a takto jim to vyhovuje. Že má pes jíst jednou denně je podle mě nesmysl. Zkuste se VY nacpat jen jednou denně! Radši víckrát a méně.
Nora
 

RE:

Příspěvekod Lenka » sob 20. bře 2010 12:58:35

Dobrý den,tak,že pes má žrát 1xdenně není nesmysl,to vám řekne i veterinář,že dospělý pes má žrát jednou denně,ale v zásadě platí,jaké si to uděláte,takové to budete mít.A vy paní Noro máte,jak tak koukám pěkně rozmazlenou bandu,ale pozor to není výčitka,my máme 2pejsky šicáky a jsme na tom stejně jako vy.Dostávají 3xdenně,ráno maso,mrkev,rýži.Odpoledne granule royal smíchané s masem a večer to co ráno.a přes den sem tam něco vyžebrají hlavně od dětí.Já jim vždy říkám vy dva neřádi,tak jako s vámi jsem se nemazala ani s dětmi,ale to kdo to doma nemá nikdy nepochopí.Jsou to taková zlatíčka.Naši psi jsou krásní,Šťastní,skojení a hlavně zdraví a to je to nejdůležitější a proto bych paní Janě vzkázala,že ne vše je nutné brát podle předpisu a ať si svého pejska krmí,tak jak jí to vyhovuje a nebo spíš jak to vyhovuje pejskovi.No a paní Noru zdravím a mám radost,že jejich pejskové jsou v takové rodině,někteří pejskové takové štěstí nemají. Lenka.
Lenka
 

RE:

Příspěvekod Nora » sob 20. bře 2010 15:59:21

Dobrý den, to já moc dobře vím, že máme rozmazlence! Ale jsou to zlatíčka a sluníčka.
Nora
 

Příspěvekod Spike » úte 23. bře 2010 10:41:01

Ahojky hlasujte, dekuji

http://nejpes.blesk.cz/pejsci-67667.html
Spike
 

RE: superpremiuva krmiva

Příspěvekod KaroLL » stř 31. bře 2010 19:16:07

Já kupuju brit care, je to český krmivo, je za dobrou cenu,jsem spokojená se složením a hlavně chutná a prospívá mým hafanům, takže není co řešit.
KaroLL
 

Brit care

Příspěvekod Lenka S. » stř 31. bře 2010 19:51:28

s českým Brit care mám dobré zkušenosti. Ptala jsem se veta na složení a doporučil, tak jsme ho zkusili a važně supr. Skvělá srst, výkaly malý, kondice,..jsem ráda, že jsme tohle méně známý krmivo vyzkoušeli, je to dobrá investice..Navíc nejsou vůbec předražený.
Lenka S.
 

RE: Brit care

Příspěvekod Fredy » pon 10. kvě 2010 18:39:15

Krmím od štěnda a neměnil bych, rotvajler žere s chutí, je v kondici, skvělá NEREZNOUCÍ srst!
Fredy
 

RE: Brit care

Příspěvekod Anet » pon 24. kvě 2010 21:10:53

moc fajn krmivo, losos moc nesedí, jehněčí mýmu povi chutná jako nic jiného!:)
Anet
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron