Krmivo Platinum natural

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

RE:

Příspěvekod Meja - izviratka.cz » stř 14. dub 2010 21:42:15

Přeji pěkný den,

jsme prodejci mimo jiné i tohoto krmiva a musím říct, že máme na PLATINUM jen dobré ohlasy. Pejskům většinou polštářky velice chutnají a dobře na nich vypadají. Velice praktické je i to, že je balení po 5kg a proto si granulky udrží svou vůni :) Můžu jen doporučit.
Meja - izviratka.cz
 

RE:

Příspěvekod Dan » čtv 15. dub 2010 9:51:23

S Platinem krmím téměř půl roku a opravdu ok.
Dan
 

RE: Krmivo Brit

Příspěvekod Jahudka » stř 28. dub 2010 20:35:14

Vzorky Brit care mame uspesne za sebou a uz krmime a spokojenost:) Nejvic nam sedi jehneci, lososa plivala..
Jahudka
 

RE: Krmivo Brit

Příspěvekod Pitbul76 » stř 02. čer 2010 20:39:45

Krmivo Platinum natural se podle mě hodně zhoršilo..Dříve jsem krmil bez obtíží, poslední dobou začala srst řídnout a ztrácet lesk a celkově se stav psa zhoršil:( PN už nemá moji důvěru.
Pitbul76
 

RE:

Příspěvekod Jitka » pát 04. čer 2010 16:49:52

s Platinem mám jen ty nejlepší zkušennosti, mám naháče labutěnku a od té doby co s ním krmíme má o hodně hezčí a sytě zbarvenou srst.
Jitka
 

platinum

Příspěvekod marie » úte 15. čer 2010 20:03:00

Ahojky všem, já mám 5měsíčního jorka, krmila jsem ho royal canin, dočetla jsem se, že platinum má v sobě daleko víc podílu masa, tak jsem šla do toho, ale nějak nejsem spokojená a vracím se k RC.
Bohužel, koupila jsem 5kg pytel s Platinem, tak nevím, jestli budu kombinovat toto dvojí krmení. Poraďte mně, jak postupovat. Děkuji.
marie
 

RE: platinum

Příspěvekod Lenka » sob 09. říj 2010 19:32:29

Dobrý den,
pokud byste nááhodou chtěla krmení odprodat se slevou, měla bych o něj vážný zájem. Kontaktujte mne prosím na emailu magnet@atlas.cz
děkuji
Lenka
 

RE: platinum

Příspěvekod Týna » ned 10. říj 2010 16:49:29

Tak krmivo si nejaký čas(!!!) můžete ponechat a sahnout po něm v případu nouze, ale pokud nevyhovuje, zkuste ho prodat nebo dokrmit (namíchaný).
Ale co se týče mého názoru na RP a PN, podle mě je to obojí špatné krmivo.
Týna
 

RE: platinum

Příspěvekod Adámek » ned 10. říj 2010 18:39:28

Tak to snad ne, preci nemuzete krmit neco, co psovi nevyhovuje!Takze se toho zbavte!A co je podle vas dobry krmivo? Odbornice?
Adámek
 

RE: platinum

Příspěvekod Týna » ned 10. říj 2010 18:42:14

PN ani RC rozhodně ne! Je to plné obilovin, po tomhle krmivu psum rezne srst a mají trávicí problémy...léta praxe, pane odborníku.
Týna
 

PředchozíDalší

Zpět na Zdraví a výživa