Labradorský retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

dotaz

Příspěvekod ludmila » ned 05. říj 2008 16:32:49

Prosím o radu,jak odnaučit 4měsíční štěně
konání potřeb v bytě.Při venčení se nám toto nedaří.Děkuji za odpověď na mailovou adresu.
lidunka31@seznam.cz
ludmila
 

RE: dotaz

Příspěvekod Návštěvník » sob 18. říj 2008 0:15:16

Nám se velmi osvědčilo, že jsme s pejskem vyběhly vždycky hned jak se vzbudil. Odnaučily jsme ji konání potřeb doma během jednoho měsíce.
Návštěvník
 

RE: dotaz

Příspěvekod Jana » pon 20. říj 2008 10:27:56

Máme 6-ti měsíční fenku bedlingtona. Na radu psí školy jsem ji učila venčení tzv."na povel". Venku stále opakovat "vyčurej se...apod", když potřebu vykoná, tak hodně chválit. Naučila se to velice rychle a dnes nemám s venčením žádný problém. Pravda ovšem je, že bedlingtoni jsou velice čistotní. Přeji hodně úspěchů a pevné nervy!
Jana
 

Příspěvekod majka » pon 01. pro 2008 17:28:28

dobry den,prosim o radu mame 3 letou fenku labradora a behem tydne se ji udelali na kuzi velke hnisave fleky ktere si packou rozedira nikdy to nemela prosim o radu.dekuji
majka
 

RE:

Příspěvekod andrea » úte 02. pro 2008 16:48:34

Dobrý den,mýmu psíkovi se totéž udělalo okolo krku a za ušima.Jsou to hnisavé fleky??Pokud ano,nezbývá Vám než sním jít k lékaři.Pokud je to to samé,tak je to příčinou zapaření kůže.U mého psa se to začalo oběvovat v létě,kdy jsem ho po práci chodila koupat,pořádně nevyschnul a kůže se zapařila.Doktor nasadil prášky,injekci a je po hnisavých skvrnách..hodně šťěstí s uzdravováním..
andrea
 

Kulhání

Příspěvekod Marťa » ned 07. pro 2008 18:45:23

Můj Argo - černý labrador - začal v 6 měsících kulhat nezabrala léčba a po 4 týdnech pořád při pomalé chůzi kulhá. Veterinář říkal že to občas labradoři v pubertě dělají.Na prohmatání a masírování nereaguje bolestně. Máte s tím někdo zkušenosti? Je to normální?
Marťa
 

zmena farby

Příspěvekod julka » ned 21. pro 2008 17:34:57

dobry den,
chcem vas poprosit o radu, mojmu psikovi sa na jednom ocku zmenila farba duhovky a to behom 2 dni, bielko/pozadie/ ma nezmenene krasne snehobiele, duhovka je zrazu tmavsia oranzova, a zrenicka je uplne malicka cierna bodka..na druhom oku sa nic nezmenilo je krasne tmave hnede s velkou ciernou zrenickou...psik reaguje normalne ako doteraz, ziadne zmeny sme si nevsimli...ak ma niekto s tymto skusenosti skuste mi poradit..dakujem
julka
 

Příspěvekod amazon » sob 27. pro 2008 14:49:16

chtěl bych se zeptat co pomáha aby tak moje zlatíčko nelinalo
amazon
 

RE: Kulhání

Příspěvekod zuzka » pon 02. úno 2009 20:39:46

Ahoj,
náš Ron měl tentýž problém (řada vyšetření, rentgenů, léků a peněz), ale pravdu se to po jeho roce, roce a půl "samo" stabilizovalo. Co jsme dodržovali? Důležitá je kvalitní strava spec. pro velká plemena, ale současně držet u pejska spíš nižší váhu (tím ale nemyslím psa anorektika...). Nepřetěžovat fyzickou námahou - neexistuje běh při kole nebo dlouhé výlety (tím myslím víc než 5km)!! Ovšem důležitý je přiměřený pravidelný pohyb, aby se osvalil. Tj. každý den pořádnou vycházku nebo dvě. Když nebude mít po roce věku potíže, může se postupně přidávat. Náš Ron teď (ve třech letech) bez problémů a bez následků zvládá víkendy v Krkonoších, a to i na sněhu. Držím vám oběma palce...
zuzka
 

Příspěvekod Jakub » stř 11. úno 2009 19:37:28

dobry,den jak se dozijou labradori cerny poradte mi prosim
Jakub
 


Zpět na Psí plemena

cron