Labradorský retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Miláček celé rodiny

Příspěvekod Sparviero » sob 30. kvě 2009 15:37:58

Měli jsme černého labradora . Domov u nás našel jako osmiměsíční štěňátko a vydržel s námi třináct,pro nás krásných let na které nikdy nezapomeneme. Byl našim miláčkem a moc nám schází. Labradoři jsou opravdu svou povahou výborní psi a velice dobří kamarádi.
Sparviero
 

RE:

Příspěvekod Sparviero » sob 30. kvě 2009 15:59:07

Náš labrador to také jako štěně dělal. Myslím,že když budete trpělivě avšak důrazně mu to zakazovat,-SAMOZŘEJMĚ BEZ NĚJAKÉHO TĚLESNÉHO TRESTÁNÍ- tak určitě pochopí, že se vám to nelíbí, že to nemá dělat a přestane sám. Ostatně, to že na vás skáče je jen projevem její radosti,že vás vidí a jsem si jist,že kousnout vás vůbec nechce. Labradoři jsou velice učenliví psi a zaslouží si vaší trpělivost. Oplatí vám to láskou,kterou vám nikdo jiný nedá. Pohlaďte za mne Barunku.
Sparviero
 

rada

Příspěvekod ludmila » ned 31. kvě 2009 19:44:11

Mam nadhernou laradorku Korynku. Poradte, co na línavost. Mame jí doma a jen uklízím. Jinak je miláček
ludmila
 

RE: rada

Příspěvekod Sparviero » ned 31. kvě 2009 20:26:47

Línání psů je zcela normální. Vyčesávat,dobrá potrava,dostatek pohybu a nepoužívat šampony. Maximálně lanolínové dětské mýdlo.No a protože je Korynka váš miláček,tak uklízet a neremcat :-))) Pozdravujte Korynku.
Sparviero
 

dotaz

Příspěvekod stela » ned 31. kvě 2009 22:40:36

Mám zamluvené štěňátko čokoládového labradora, ale známý mi tvrdí, že pokud má někde ve svém rodokmeni světlou (žlutou ) barvu, tak tam hrozí, že ten labrador bude mít zdravotní problémy. Známý se o labradory už dlouho zajímá, ale já si říkám, že snad na barvě nezáleží. Poraďte mi (to mé zamluvené štěně má v rodokmeni světlou barvu).
stela
 

RE: dotaz

Příspěvekod Sparviero » pon 01. čer 2009 16:52:19

Nevím jak to je u hnědých labradorů. Zásada je,že do melounu a štěněte se nevidí.Náš labrador byl černé barvy,jeho matka byla také černá,ale táta byl světlý. Štěňátek měla 7-5 černých a 2 světlé barvy.Náš pes se dožil třinácti let,bez nějakých nemocí a pokud vím,tak ta ostatní štěňátka,neměla také žádné zdravotní problémy.Labradoři dosti často trpí problémy kloubů,ale to by měl vědět chovatel a fenku nepřipouštět,aby se kloubní nemoc nepřenesla na štěňátka.Barva předků myslím,že nehraje roli. Důležité je vzít si štěňátko od odpovědného chovatele,který nemá chovnou stanici,jako výrobní prostředek. Přeji vám a vašemu pejskovi krásné chvíle,na které -věřte-nikdy nezapomenete.
Sparviero
 

RE: Bety

Příspěvekod BIBI » čtv 04. čer 2009 9:48:24

AHOJKY,TAKY MÁME PEJSKA LABRADORA.BUDE MU 6 LET.JE TAKÉ ALERGIK,MÁ PROBLÉMY SE ŠTÍTNOU ŽLÁZOU,KLOUBY.......DENNĚ BERE HODNĚ LÉKU.O PROBLÉMECH S KŮŽI NEMLUVĚ.ALE ZA NIC NA SVĚTĚ BYCHOM NEMĚNILI,JE TO NAŠE ZLATÍČKO.ON MILUJE NÁS A MY JEHO.DRŽÍME VÁM PĚSTIČKY, ABY SE VÁM DAŘILO,VĚŘIM,ŽE JSTE SKVĚLÍ LIDÉ!
BIBI
 

Příspěvekod barbora » pát 05. čer 2009 13:08:33

zdravim vsechny,uz mame tyden dvoumesicni stenatko labradora a i presto ze jsme ji hned dali kapky proti klistatum dvakrat denne k ni sednu a pokazde vytahnu vic jak 20 klistat,nevim jestli mam pockat ze teprve kapky zaberou nebo neni neco v poradku?nevim co stim
barbora
 

RE:

Příspěvekod Sparviero » pát 05. čer 2009 16:28:01

Dobrý a účinný přípravek proti klíšťatům je FRONTLAIN COMBO. Zkuste-uvidíte,našemu labradorovi to vždy pomohlo.Na 100% neexistuje asi nic,ale dvacet klíšťat určitě mít nebude.
Sparviero
 

padání chlupů

Příspěvekod Pavla » sob 06. čer 2009 11:22:18

Dobrý den, prosím o radu ohledně padaní chlupů 2 leté fenky zlatého labradora, která je v bytě. Vím že psi na jaře a na podzim mění srst a padají jim chlupy, ale u nas padají už několik měsíců a neustale. Srst má stale hustší a hustší. Nevíme si rady, jestli mate někdo podobný problem a znate řešení prosím poraďte. Děkuji pavla
Pavla
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena