Labradorský retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE:

Příspěvekod Lucie » pát 02. črc 2010 12:03:53

Naprosto s Vámi suhlasím:-) Já svou fenku Barušku zbožňuju:-) Tlustá není, protože má dostatek pohybu a i kdyby měla nějaké to kilčo navíc, tak to stejně pořád bude můj mazlík:-)
Lucie
 

RE: Je to dobrá váha?

Příspěvekod Sparviero » pát 02. črc 2010 16:53:23

Dobré odpoledne.
Myslím,že váha (7 kg) u Vaší BÁRY je v normě. Ohledně tzv.překrmování - řiďte se návodem na potravě pro štěňata. Tam je vždy popsáno jaké množství potravy s ohledem na věk psa, je vhodné dávat. Ostatně předpokládám,že se svoji BÁROU občas zajdete k veterináři a ten Vám jistě nejlépe poradí.
Sparviero
 

RE: Je to dobrá váha?

Příspěvekod Lucie » pát 02. črc 2010 17:34:51

Děkuji za odpověď.U veterináře jsme byli zrovna včera na přeočkoání,Baruška byla šikovná ale já trošku vyjukaná:-) tak jsem se ani nezaptala,na co jsem chtěla:-( Krmíme Eukanubou, moc jí chutná,ale přijde mi,že jí chutná všechno:-D Je krmivo Eukannuba dobrá volba? Koukala jsem i na jiná "kvalitní" krmiva, ale chci mít jistotu, že svému pejskovi dávám to nejlepší.
Lucie
 

RE: Je to dobrá váha?

Příspěvekod Sparviero » pát 02. črc 2010 23:12:25

Dobrý večer.
Velký rozdíl mezi prodávanou potravou pro pejsky není.Různé reference jsou jen obchodní tah. Zkuste svému pejskovi sama něco např.uvařit. EUKANUBA je v kategorii těch lepších potrav pro psi.
Sparviero
 

Škytání

Příspěvekod kobliha » úte 06. črc 2010 22:48:11

Dobrý večer, mam takový dotaz.Moje 11týdenní fenka aspoň 3x denně škytá, čím je to způsobeno? Bojím se aby nebylo něco špatně:-( Děkuji za případné odpovědi.
kobliha
 

RE: Škytání

Příspěvekod Sparviero » stř 07. črc 2010 10:45:14

Dobrý den.
V každém případě jděte s fenkou k dobrému veterináři.Ten bude vědět čím to je, rozhodně Vám nejlépe poradí a pejskovi pomůže.
Sparviero
 

RE: Škytání

Příspěvekod Barus » pát 09. črc 2010 17:40:19

Dobrý den, u malých štěňátek je to normální. Můj pejsek to taky dělal a zhruba v 5 měsících přestal.
Barus
 

RE: Škytání

Příspěvekod kobliha » pát 09. črc 2010 20:00:22

Děkuji, doufám,že to fakt bude v pořádku:-) straší mě i tím,že může být špatně odčervená:-( Ale já nevím jak bych to poznala kdyby to bylo tím...
kobliha
 

ZAMYSLETE SE

Příspěvekod Bára » čtv 15. črc 2010 18:50:37

Takže místo toho aby se tady řešilo,že má pes škytavku, tak byste spíš měli udělat forum, jak zabránit u labradorů obezitě!! To je hrozný když ty labradory vidim jak vypadaj...jasně sou i vyjímky, ale rozhodně je víc těch tlustých! Tak založte náký forum jak na obezitu, a vysvětlete těm lidem že toho psa spíš zabíjej než mu dávaj to nejlepší!! to je fakt hrozný když vidíte labradora co má hrudník až na zem! Vždyt i moje teta má labradora a vypadá jak bečka a já jí to můžu řikat furt a ona nic a nic, má výmluvu jako každej kdo má tlustýho labradora, řekne nooo ale vždyt je to labrador, neznamená že když máte toto plemeno, že si může dovolit mít nadváhu, když ti psi na to trpěj tak bysme jim měli snad pomoct ne? Labradory bych zrušila uplně když si jich lidi neváží, znám i jednoho kterýmu museli v neuvěřitelných 10 měsících dělat umělej kloub protože už ho ty nohy neunesli! No prostě hrůza jak se knim chováte, nic proti těm který mají krásného štíhleho nebo mohutného labradora:-) taky sem jednoho dřív měla,a nevypadal jako prase, byl krásný, jenže už mi umřel, ted bych si už ho ani nekoupila přestali se mi líbit když je tedkon vidim
Bára
 

RE: ZAMYSLETE SE

Příspěvekod Sparviero » pát 16. črc 2010 9:29:17

Dobrý den.
Madam,evidentně o Labradorech toho víte žalostně málo a Vaše výkřiky o jejich obezitě jsou alespoň pro mne směšné.Již několikrát jsem zde napsal,že jak pes vypadá a jakou má kondici a to bez ohledu na rasu-záleží v největší míře na jeho chovateli.Špatný chovatel=chudák pes.Mrzí mě,že Vám pes umřel,ale nechápu proč byste si-ačkoliv je to čistě Vaše věc-nepořídila opět Labradora, argument : Labradoři se mi přestali líbit, je též směšný. Pes se může stát nejlepším přítelem člověka a když jej člověk má skutečně rád, tak je pro něj i ten "nejošklivější pejsek" tím nejkrásnějším na celém světě.
Sparviero
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena