Labradorský retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: kastrace

Příspěvekod kosatkax » úte 31. srp 2010 23:13:52

Ahoj,my ji po dlouhém rozvažování (prožívala hárání dramaticky a celé ho pronaříkala)nechali vykastrovat po druhém hárání.Hned ten den večer už chodila a druhý den už chtěla ven mezi své psí kamarády.Po pěti dnech jsme ji už nechali ať si s nimi normálně hraje.Bylo to brzy a vytvořila se ji z toho lítání pooperační kýla.Ta se pak ale sama vstřebala.Kamarádky labradorka nechodila týden a dělal nám to stejný veterinář.Takže je to individuální.Jsme rádi,že jsme se pro tento zákrok rozhodli.Bydlíme v Praze a těch potenciálních plodičů je tu mraky a nebylo s ní ani pořádně kam zajít.Teď máme klid my i ona.
kosatkax
 

dotaz

Příspěvekod Irena » stř 01. zář 2010 13:50:01

Dobrý den,máme ročního labradora jménem Sam,který vytrhává květiny ze země a kouše stromky.Prosím o radu.Předem děkuji.
Irena
 

RE: Granule

Příspěvekod Míša » stř 01. zář 2010 18:44:15

Zdravím!Možná to potká každého pejskaře,mi na tom jsme stejně.Asi když ochutnají něco lepšího,už se jim do granulí moc nechce a protože kupuji drašší,prostě mu trošku tý plehovky přimýchám do granulí.Dělám možná špatně,ale chutná mu.Samozřejmě že když ráno všichni odcházíme,dám mu jen suché a když má hlad,tak je to pryč.Zkuste maso vypustit,jestli trváte jen na granulích!
Míša
 

RE: Koupání v přírodě

Příspěvekod kosatkax » čtv 02. zář 2010 20:05:47

Ahoj,zdravý labrador vydrží v ledové vodě 45 minut,pak dochází k zástavě srdce.Takže koupel v ledové vodě by mu neměla uškodit i když je stařičký.
kosatkax
 

Růst

Příspěvekod Milan » čtv 02. zář 2010 20:21:20

Dobry den ,chtěl bych se informovat jak dlouho labrador roste.Na 8 měsicich ma asi 51cm v kohoutku a zda se mi proti ostanim mali. Děkuji za odpoved
Milan
 

RE: Granule

Příspěvekod Lenka » čtv 02. zář 2010 21:29:24

Děkuji za odpoveď. Budeme mu to zatím dávat s masem a až trochu povyroste zkusíme přejít jen na granule.
Lenka
 

Fenka nebo pejsek

Příspěvekod Pájinka » čtv 02. zář 2010 21:38:38

Dobrý večer, s přítelem se rozhodujeme, zda si pořídit do bytu psa nebo fenku labradora. Chceme spíše vědět, jak to je s háráním u takového plemene, jak moc silně krvácí?Děkujeme za rady a odpovědi.
Pájinka
 

RE: zima

Příspěvekod kosatkax » pát 03. zář 2010 11:10:26

Čím blíž mohou být u svého páníčka,tím jsou spokojenější.Ta naše to dotáhla tak daleko,že spí s námi v posteli.Vím že to zní hrozně a je to vrchol rozmazlenosti ale mě je v její blízkosti taky strašně fajn.
kosatkax
 

RE: Ničení věcí

Příspěvekod kosatkax » pát 03. zář 2010 11:12:55

Ahoj.My jsme ji dávali na kousání krabice a to ji bohatě stačilo.Jen nesměla objevit boty.Většinou toho sami kolem roku a půl nechají.
kosatkax
 

RE: agresivita?? Bojacnost??

Příspěvekod kosatkax » pát 03. zář 2010 11:18:42

Ahoj,já osobně zkušenost nemám,ale sousedka měla podobný problém a řešila to tak,že si sedla na zem a vzala si je k sobě oba a společně se s nimi mazlila a hrála.Přešlo to.
kosatkax
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena