Labradorský retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Růst

Příspěvekod Milan » sob 04. zář 2010 20:24:05

Dik ,dobře počkame.Mame hnědyho.
Milan
 

RE: Pořízení pejska

Příspěvekod sunnylee » stř 08. zář 2010 15:08:39

Kosatka to naspala vyčerpávajícím způsobem :))))) Nám se podařilo i štěňátka odchovat a po odstavení jsme najeli najeli právě na granule BRIT care...pro štěňátka velkých plemen. Labrador je velký jedlík, sní prakticky všechno (naše malá fenka právě "ujíždí" na rajčátkách a okurkách), potvůrka si vždycky ukradne na zahradě a pak s velkou chutí porcuje :))) Do začátku stačí dvě misky, nejlepší plechové - jsou hygienické, obojek, vodítko a pelíšek (vše máme od ROGZ, je to kvalitní a hodně vydrží). Zásobu granulí a piškotek - ty milujou :))))Tak hodně štěstí s pejskem :)
sunnylee
 

psi

Příspěvekod michal šafra » stř 08. zář 2010 17:12:03

Dne 6.9.2010 se zaběhly čuba a pes pondělní ráno a od te doby je hledáme... Po okolí je hledáme krátko srstní labradoři půlročni fenku s třimesíčním štěnětem..Slyší na jména BÁRA A SAM.Kdo by je viděl nebo onich šlyšel mohl dát ňákou zpravu tel:321796093nebo
mob: 737403409 Děkujeme Šafrovi z Církvice...
ODMĚNA ZAJIŠTĚNA??
michal šafra
 

RE: psi

Příspěvekod kosatkax » čtv 09. zář 2010 0:07:55

Ahoj,z jakého jste města?Je to nepříjemné,držím palce.
kosatkax
 

rozhodnuti...

Příspěvekod Renča » úte 14. zář 2010 0:31:23

ahoj muzete mi prosim poradit,mam rocni fenku labradora a rada bych ji poridila kamarada,ale nevim jestli si mam k ni vzit stenatko labradora nebo starsiho pejska z utulku.Jedna se o 3,5 leteho vykastovaneho labika.Dekuji za radu.
Renča
 

RE: rozhodnuti...

Příspěvekod Renča » stř 22. zář 2010 19:53:28

ahoj,no tak ste mi nikdo neporadil,ale to nevadi,rozhodla jsem se jeste jinak....zatim budu mit jenom jednoho pejska a jeste pozdeji az bude starsi si rozmyslim jestli ji poridim kamose...mejte se hezky ahoj Renča
Renča
 

dotaz

Příspěvekod Tomáš » stř 22. zář 2010 20:26:50

Prosím vás poraďte mi jak máme našeho pejska odnaučit vykonávat vé potřeby v bytě.Chodíme ho venčit snad každou půl hodinu a nic,jakmile vejde do bytu tak momentě si uleví. Jsou mu 4 měsíce.
Tomáš
 

RE: dotaz

Příspěvekod Ivana » čtv 23. zář 2010 20:27:00

Ahoj, u nás super zafungovala pozitivní motivace formou odměn-za každé externí vyvenčení hned piškot a pochválit,ve finále se snažila i předstírat vykonávání potřeby..efekt byl téměř okamžitý. Doporučuju vyzkoušet :)
Ivana
 

RE: dotaz

Příspěvekod Míša » pon 27. zář 2010 17:58:35

Ahoj.Také jsme měli týž problém,už mu jsou 4měsíce,tak je načase začít důrazněji kárat a venku naopak hodně chválit a odměnovat,ikdyž nám se to povedlo i bez odměn.Jsou chytří a přijdou na to brzy,že se vám to nelíbí.Nebojte se zakřičet!Tím jsme mu to přerušili a běželi ven a tam se dočůral a to jsem moc chválila,tak na to přišel.Během měsíce jsme měli pokoj.Ted´ je sedmiměsíční,bez sebemenších problémů a to nechodíme ani vnoci,naposledy tak v 7,8 a pak až ráno zase kolem 7.Máme ale zase výhodu,že opravdu celou dobu vydrží chrnět!!Hodně zdaru!!!
Míša
 

RE: Ničení věcí

Příspěvekod V » pát 01. říj 2010 8:48:16

Mame labradora Baddyho, má přes rok a dopadli jsme tak, ze mame rozkousany veskery nabytek:gauc,kresla,obyvaci stenu,matraci,stul,zidle,dvere... Ted zkousim nechavat doma pustene radio a snad vypada, ze by to mohlo byt dobre... Ale muzu rict, ze uz jsem se doma bala otevrit dvere, abych nevidela, co me tam zase ceka. Nepomohl ani sprej proti okusu...Tak uvidime, co bude dale...
V
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena