Labradorský retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE:

Příspěvekod Pavel » stř 06. říj 2010 21:46:51

Naš Max je strašnej divoch.Nevydrží chvilku v klidu.Je to 15ti měsíční Labrador.Neustále na každého skáče,mazlit se nechce,ani pohladit se v klidu nedá,žádné hlídací vlohy se u něj nejeví.Takhle se chová jak k vlastním tak ale i k cizím.Jakékoli návody ke zklidnění ignoruje.Nevím,co si s ním počít.Tady bude asi každá rada dobrá.Předem děkuji za návod k zázraku.
Pavel
 

RE: dotaz

Příspěvekod Market » ned 10. říj 2010 12:35:25

Já mam doma 3 měsíčni štěně a vždycky jak se vyspala tak sme s ni šli ven a často s ním chdoit ven a když přidem ven tak vždycky Kejty čůrat se vyčura takhle sme ji to naučili my...:)
Market
 

štěnátka

Příspěvekod rena » pon 11. říj 2010 9:52:29

ahoj chci se zeptat v kolika letech by fenka labradora mohla mit poprve stenatka,dekuji.
rena
 

RE: dotaz

Příspěvekod Martina » stř 13. říj 2010 13:06:29

Já mám malé štěňátko, které doma nečůrá už od 8 týdnů. Stačila jen pozitivní motivace formou odměn za každé vykonání potřeby mimo domov a je okamžitě po problému, v noci jednou za čas ještě nevydrží, ale u malého štěňátka se není čemu divit... Pozor, tito pejsci reaguji velice citlivě na tón hlasu, proto doporučuji chválit s velkým nadšením v hlase, pejsek se Vám jistě rychle odmění.
Martina
 

Příspěvekod Míša » čtv 14. říj 2010 21:18:13

Zdravím!Přečetla jsem si tu příspěvky,se kterými se velmi ztotožnuji a nemůžu uvěřit,že má někdo ještě větší starosti a děsím se,jak dlouho můžou přetrvávat.Máme 8měsíčniho roubíře,umi udělat takovej brajgl,ale k ničení nábytku jsme nedospěly a doufám že ani nedospějem.V bytě má celkem volnost,chodba,kuchynˇ,obyvákˇ+balkon/muže se podívat co se děje venku/ale stejně si den co den najde věc co zničí.Musela jsem začít sundavat i obrázky ze zdi,co je v dosahu,sundavám.Vadily mu i kytky na parapetu,takže opět skovávám,den co den,je to nesnesitelný.No a to že mi po každém skáče,za každým lítne,můžu si vyřvat hlasivky a neposlechne a to nemluvím ani když vydí děti nebo psi,takže to řeším dlouhým vodítkem,nedá se nic dělat.Zato ale jak vyjedeme do polí,lesa,stačí písknout a přilítne,poslechne bez potíží a povely vyfrkne na jedničku.Potíž je vtom,že je to prostě pořád dˇábel,živej,nesklidněnej a když to tu čtu,asi nás lepší vyhlídky nečekají.Nechceme ho nějak drezůrovat,postačí nám určitě jen základní poslušnost aby se měl u nás dobře a společně se nám pěkně žilo,tak snad se ktomu dopracujeme.Přeji všem pevné nervy!
Míša
 

RE: Granule

Příspěvekod Eva » čtv 14. říj 2010 22:16:34

Zkuste od Brit Care koupit lososovy olej a trochu ji to kapnout do granuli a promichat. Takhle nam to pomohlo u 12 ti lete fenky s rakovinou a nechutenstvim.
Eva
 

RE: Škytání

Příspěvekod Eva » čtv 14. říj 2010 22:21:45

Nas skytavka presla po zmene granuli, davame royal canin, maji v sobe dirky, takze pes nepolyka tolik vzduchu. Nevim jak Vas, ale nas Labradurek hlta jako o zivot.
Eva
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena