Labradorský retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Psí Jmena

Příspěvekod Sparviero » úte 28. črc 2009 18:52:44

Dobrý den. Je těžké vám radit. Dejte svému psímu kamarádovi jméno pěkné a krátké. On vás bude stejně mít rád,bez ohledu na jméno,jen se musíte k němu chovat fér ,jako ke svému nejlepšímu kamarádovi.
Sparviero
 

RE: Psí Jmena

Příspěvekod renča » sob 01. srp 2009 12:18:21

taky budu mit stenatko labradora(fenku)a dlouho sem premyslela jake jmeno ji dam,nakonec jsem vybrala jmeno Wendy a myslim ze je moc hezke.....
renča
 

_???

Příspěvekod jaja » úte 04. srp 2009 22:26:06

mnela jsem gentlmana z utulku,dostal jmeno santy,byl to spravny santusak,mnela jsem kelly pitb,moc moc mi chybi,mam sampionku krizencu penny von market,postizeneho kloucka,milujiciho chlapa a tem by chci darovat malou kamaradku rotvajerku,poradte jmeno
jaja
 

RE: _???

Příspěvekod renča » stř 05. srp 2009 11:06:56

co treba britny
renča
 

Příspěvekod martina » stř 05. srp 2009 13:58:26

Dobrý den,zajímalo by mě co je pravda na tom,že štěňata labradora nesmí chodit po schodech. Pokud někdo máte ňáké informace tak prosím napište,děkuji.
Jaké granule máte osvědčené?
Já mám 3měsíční fenku.Díky
martina
 

Příspěvekod martina » stř 05. srp 2009 15:44:16

Které granule? Já dávám Nutram a jednou týdně vyjíčko a tvaroh.Díky
martina
 

RE:

Příspěvekod Sparviero » stř 05. srp 2009 16:04:22

Ano je to pravda. Trpí páteř a klouby !!! Alespoň do 4-6ti měsíců by se měl pes po schodech nosit,nebo omezit jeho pohyb na schodech. Záleží také na tom v jakém patře bydlíte. V každém případě - schody pro štěně NE !!! U granulí je velký výběr a názorů též. Kupte ty nejlepší-vyplatí se to.
Sparviero
 

barva štěňat labradora

Příspěvekod Gabriela » pát 07. srp 2009 22:38:05

nedaří se mi nikde najít info ohledně toho, zda je možné, aby zlatí labradoři fena i pes měli všechny štěňátka černé barvy. Dokonce mají někteří bílé náprsenky.My jsme připustili našeho psa, majitelka fenky tvrdí,že jiný pes se k ní nemohl dostat a že toto zbarvení může být, můžete mi prosím někdo poradit???
Gabriela
 

RE: barva štěňat labradora

Příspěvekod Sparviero » sob 08. srp 2009 22:42:21

Možné je všechno, leč velmi nepravděpodobné :-))) Nenapsala jste,zdali fenku i pes mají PP.
Sparviero
 

RE: barva štěňat labradora

Příspěvekod Sparviero » sob 08. srp 2009 22:43:27

fenka :-))
Sparviero
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena