Manchester teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

manchester - dobrman

Příspěvekod M@jkl » pon 22. zář 2008 0:55:03

Ono nejde an itak o to, že přípomíná dobrmana jako o to, že díky manchestrákovi dobrman vypadá tak jak vypadá.. skřížením manchestera, rotvajlera a dalších minimálně tří plemen se vypracoval dobrman jak jej známe dnes...

Osobně jsem vždy chtěl dobrmana, avšak okolnosti mi to nedovolili, ale narazil jsem na skvělou chovatelskou stanici, koupil si fenku a plánuji přírustek do rodiny v podobě mladých a minimálně jednoho dalšího bych si rád nechal...

pokud by někdo měl zájem o tohoto temperamentního, loveckého, hlídacího a zároveň velice společenského přítele, tak mne kontaktujte na ICQ: 172406543 případně na email: m_lukac_4(sem patří zavináč)seznam(sem patří tečka)cz

jinak pěkně udělané stránky a s tím tvrzením o srsti mohu jen souhlasit. dodám jen, že v případě správné stravy je srst i krásně jemná a tím že je krátká, tak i případná občasná údržba v podobě vykoupání tak jednou za měsíc nebo za dva je naprostý luxus... ;)
M@jkl
 

RE: manchester - dobrman

Příspěvekod M@jkl » pon 22. zář 2008 0:56:54

pardon za překlep v prvním odstavci, ano, měl jsem tam odstavce, ale neukládá se tu formátování...
mělo tam být "nejde ani tak o to" děkuji za pochopení
M@jkl
 


Zpět na Psí plemena

cron