Může pes uhynout z důvodu přežrání granulí

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Může pes uhynout z důvodu přežrání granulí

Příspěvekod jarafa » ned 13. dub 2014 9:39:50

Může pes uhynout z důvodu přežrání granulí pokud se například dostane k velkému množství byl by schopen sežrat toho množství tolik, které by mu mohlo ublížit popříbadě způsobit smrt. Mám granule v garáži v pytli a pokud by ho převrhl mohlo by se to stát a nebo pocítí že má dost ?
jarafa
 

Re: Může pes uhynout z důvodu přežrání granulí

Příspěvekod miloš » sob 24. kvě 2014 7:52:34

Ano . může. Zvlášť když je nevycvičený a má podobné jednání jako politici Top09.
miloš
 

Re: Může pes uhynout z důvodu přežrání granulí

Příspěvekod Návštěvník » pon 26. kvě 2014 8:23:48

To podle mě není možné, člověk nerozumný v tomto směru se poblinká a pes také dozajista. Ale ve vašem případě bych použila barel se šroubovacím víkem a máte po starosti...také granule chráníte i před jinými vlivy než co způsobí váš nerozumný pes....taky mám takového. MB
Návštěvník
 

Re: Může pes uhynout z důvodu přežrání granulí

Příspěvekod pro-krmivo.cz » úte 12. srp 2014 8:28:29

Jednou jsem zapomněl zavřít dveře od místnosti, kde skladujem krmivo. Naše štěňátko labradora se dostalo do otevřeného pytle a dlabalo asi 10-15 minut. Když jsem viděl tu „chlupatou kouli“ byl jsem v šoku:( Naštěstí to vyběhal a za pár dní byl v pohodě:-)Museli jsme na chvíli zmenšit krmnou dávku...Od té doby používáme uzaviratelný barel na krmivo
Tomáš L.
pro-krmivo.cz
 

Re: Může pes uhynout z důvodu přežrání granulí

Příspěvekod Ekkaia » úte 12. srp 2014 22:34:43

Nepovedala by som. Mám šteňa rotvajlera krizeneho s arg. dogou, 11 mesačné. Vždy má v plnú misku granuly. Zozerie koľko potrebuje, nemusím sledovať kŕmne dávky. Nechcela som rozmaznaneho yorksira. Takže tohto sa nebojím.
Ekkaia
 

Re: Může pes uhynout z důvodu přežrání granulí

Příspěvekod ihrdlick » stř 13. srp 2014 10:16:23

Máme bulíka, což jsou popelnice na nožičkách...granule pořád k dispozici a sežere jenom tolik, kolik chce. Jinak granule máme v kýblu od barvy s víkem, které pes 100% neotevře, leda že by se k tomu prokousal. No, ale když dosypávám, tak jenom čuchne co to je a granulí v kýblu se nedotkne.
ihrdlick
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron