Granule Happy Dog

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Granule Happy Dog

Příspěvekod pepa9 » stř 08. úno 2012 13:00:19

Vím že to tu bylo xkrát, ale máte někdo zkušenosti s Happy Dogem ( HAPPY DOG SUPREME Maxi Junior ) mám 7měsíční štěně malinoise. Předtím jsme používali Brit Care. Kamarádka poradila tyto granule. Moc se mi nelíbí složení: Kukuřice, drůbeží masová moučka (14%), drůbeží tuk, hovězí lůj, škvarky, jehněčí masová moučka (4%), rybí moučka (3%), rýžová mouka (3%),........ první místo kukuřice? Pokuď vím má tam být maso ne? Děkuji za odpověď.:D
pepa9
 

Re: Granule Happy Dog

Příspěvekod Ter » stř 08. úno 2012 20:47:22

Ano, bylo by fajn, kdyby na prvním místě bylo maso ve formě moučky nebo dehydrované maso, kukuřice není pro masožravce to pravé ořechové, navíc je to velmi častý alergen. :) Neposlouchejte kamarádku a krmte něčím, co vyhovuje konkrétně vašemu pejskovi a co je kvalitní.
Ter
 

Re: Granule Happy Dog

Příspěvekod hart » pát 10. úno 2012 19:07:32

[quote="pepa9"]Vím že to tu bylo xkrát, ale máte někdo zkušenosti s Happy Dogem ( HAPPY DOG SUPREME Maxi Junior ) mám 7měsíční štěně malinoise. Předtím jsme používali Brit Care. Kamarádka poradila tyto granule. Moc se mi nelíbí složení: Kukuřice, drůbeží masová moučka (14%), drůbeží tuk, hovězí lůj, škvarky, jehněčí masová moučka (4%), rybí moučka (3%), rýžová mouka (3%),........ první místo kukuřice? Pokuď vím má tam být maso ne? Děkuji za odpověď.:D[/quote]
Vyzkoušejte IMAGINE 40% masové pasty, 25%sušeného masa,5% masového hydrolyzátu nejlepší na trhu cena kolem 1.200kč za 15kg
hart
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron