Zjistí někdo co je to za rasu?

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod solonka » úte 24. led 2012 12:07:43

Teta má pejska co ho našli přivázaného v lese u stromu.. Už ho mají doma přes rok, ale nejsme si jistí rasou. Poznáte někdo prosím podle fotky o jakého pejska se jedná? Moc děkujeme předem
Obrázek

Obrázek
solonka
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. led 2012 12:05:16
Bydliště: Severní Morava

Re: Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod chrt55 » stř 25. led 2012 7:41:41

Dobrý den,

jedná se o křížence všeho možného, ale bude tam labradoodle zkus te se podívat na google, tam jsou obrázky. :D
chrt55
 

Re: Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod Anna » pát 23. bře 2012 0:36:42

Všeho možného možná :-) ale nechce se mi věřit, že by někdo v lese uvázal u nás tak vzácné plemeno jako je labradoodle.
Anna
 

Re: Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod Ter » pát 23. bře 2012 9:41:39

Labradoodle je pudl + labrador. Tenhle pejsek nemá podle mě z labíka nic :) Pudlík by v tom mohl být..ale řekla bych že je to prostě krásný český voříšek :))
Ter
 

Re: Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod debri » ned 03. čer 2012 11:58:37

JJ je to kříženeček měli jsme podobnou mám ji na profilu v na seznamu taktéž pod debri
debri
 

Re: Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod Návštěvník » úte 06. lis 2012 10:48:36

Kříženec pudla
Návštěvník
 

Re: Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod harry-008 » úte 06. lis 2012 19:19:41

No může to být něco s maltézákem záleží jak je velký?
harry-008
 

Re: Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod Ter » pon 17. bře 2014 13:49:36

No maltezáček to být nemůže jelikož maltezáček je přenašečem černého genu takže všechna jeho křížení končí černým psem
Ter
 

Re: Zjistí někdo co je to za rasu?

Příspěvekod Erik » stř 26. bře 2014 15:16:25

Hmm-nemá v sobě i něco z teriéra?Ty chlupy na tlamě by snad mohli poukazovat,ovšem není to jediná rasa s takovou tlamkou.Asi je v něm i pudl,ale jaký,těžko zjistit z foto,mj.není vidět ocásek.Osobně si však myslím,že rasa není vše :)Mám křížence NO a Slovenského kopova(ohař) a docela si užíváme-i vzdor tomu,že byl jako štěně týrán.Pan Kipling napsal:,,Za život,jenž jsi se svým svázal,neseš odpovědnost,člověče" a mně je jedno,jestli je náš Rex čistej nebo ne-hlavně,že je to člen rodiny :)) Možná by pomohlo i srovnání s nějakým typizovaným předmětem,kvůli určení výšky.
Erik
 


Zpět na Psí plemena

cron