ostrá panička

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

ostrá panička

Příspěvekod lucieiz » sob 31. pro 2011 13:24:57

Dnes rano jsem vyrazila s mymi pejsky na prochazku jako kazdy den. Vlastnim labradora a cinskeho chocholbteho psa. Ten je tak trosku zamindrakovanej z toho,ze je malej a nelibi se mu,ze existuji i vetsi psi nez je on sam.U svojeho partaka Dona(labradora) to vymecne toleruje.Kdyz ale vidi jineho velkeho psa,tak zkratka steka.Ale to je tak asi vse,co udela.Jinak je naprosto neskodny vuci psum i jinym zviratum ci lidem.
Dnes jsme sotva vylezli z domu,uvidel nas malej "mindracek" ze je v blizkosti naseho domu nejaka pani s vlcakem. Rozebehl se k ni a zacal samozrejme stekat. Zastavil se asi 10 metru od ni a uz se jen dival na toho jejiho psa a sem tam steknul. Na voditku nebyl,protoze vim ze mi neutika a navic jsem s nim mela namireno na nasi zahradu ktera je ani ne dve minuty cesty od naseho domu. Pani s vlcakem na me zacala jecet ze si mam psa hlidat,nebo ze mi ho ten jeji sezere atd. Pritom ten jeji pes stal napqosto v klidu a nejevil znamky agrese.Ja si toho sveho zavolala a pokracovali sme v ceste. Nechapu proc na me tak vyjela? Co sem udelala tak hroznyho? Co tak hroznyho udelal muj pes?Vzdyt jen stekal to je to takovej prusvih?
lucieiz
 

Re: ostrá panička

Příspěvekod Návštěvník » stř 07. bře 2012 18:12:36

Někteří páníčci psů nemají rádi když na jejich 'Bobíčka' štěká jiný pes nebo si jiný pes dovoluje, nebo prostě jednou vstali špatnou nohou. Můžete zkusit dělat že je vám to líto, řekněte promiňte a dejte svému psu vodítko, za rohem vodítko zase sundejte a jděte si po svých, z vaší strany nevidím nic co jste udělali špatně a psu zjevně nevadilo chování jiného psa, takže by neměly nastat žádné problémy. raději si ale buďte jisti že pes umí povel ke mně a provede ho v jakémkoli případě
Návštěvník
 

Re: ostrá panička

Příspěvekod sýgr » úte 17. dub 2012 1:31:49

Dobrý den,
tak nějak se pro mě dá souhlasit s reakcí na Váš dotaz.......jen se zřejmě "madame"
cítila silná v "kramflecích".Přesto........těch malých "Napoleonů" je fakt dost a to,že jste víjimka(poslušnost) nikdo neocení.Jen mě tak napadlo....co se někdy pozdravit,
poklábosit,vysvětlit postoje(lidské).No..........habešáci(psi) si pohrají a "madame"
přeci nemá "škaredou" středu celý týden.
Tuším,že je to takové "blabla",ale sakra lidi........mluvte spolu o svých psech......
zejména v okolí,mluvte!!!
Vaše smečka je Vaše vizitka..............a vedete jí Vy.
sýgr
 


Zpět na Všeobecná diskuze

cron