Lesklá srst

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Lesklá srst

Příspěvekod Marenka » ned 01. led 2012 16:22:23

ahoj všem, mám irského setra Brita, je už starší a je v pohodě. Minule jsem potkala chlápka, co měl taky staršího setříka, ale ten jeho měl proti Britovi takovou fakt pěkně lesklou srst. Češeme pravidelně, používám i speciální psí šampony, ale byl to fakt rozdíl. Chtěla jsem se zeptat čím krmí - protože jinak nevím čím by to bylo, ale byl to cizinec. Tak mi poraďte kdo máte nějakou zkušenost co bych mohla zkusit aby ten můj stařík byl taky fešák.dík
Marenka
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. led 2012 15:38:54

Re: Lesklá srst

Příspěvekod Návštěvník » pon 02. led 2012 11:20:21

Marenka píše:ahoj všem, mám irského setra Brita, je už starší a je v pohodě. Minule jsem potkala chlápka, co měl taky staršího setříka, ale ten jeho měl proti Britovi takovou fakt pěkně lesklou srst. Češeme pravidelně, používám i speciální psí šampony, ale byl to fakt rozdíl. Chtěla jsem se zeptat čím krmí - protože jinak nevím čím by to bylo, ale byl to cizinec. Tak mi poraďte kdo máte nějakou zkušenost co bych mohla zkusit aby ten můj stařík byl taky fešák.dík


Můžeš zkusit přidávat denně lososový olej (mají ho ve zverimexech) nebo občas přidat do jídla rozvařené lněné semínko (hlavně ten šlem, který při vaření vznikne). Mému psovi se zlepšila srst o 100% po přechodu z granulí na syrové maso, ale i některé granule samy o sobě dělají lesklou srst.
Návštěvník
 

Re: Lesklá srst

Příspěvekod HoneyBunny » stř 21. bře 2012 11:19:43

Na srst je výbornej Brit Care Salmon nebo jejich lososovej olej, znatelně to zabírá. mám s ním tu nejlepší zkušenost :)
HoneyBunny
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. bře 2012 10:54:41

Re: Lesklá srst

Příspěvekod Návštěvník » čtv 07. čer 2012 15:56:32

HoneyBunny píše:Na srst je výbornej Brit Care Salmon nebo jejich lososovej olej, znatelně to zabírá. mám s ním tu nejlepší zkušenost :)


Taky používáme ten od značky Brit, když ho koupíte ve velkém balení, je to výhodné a pes má to něm lepší srst a dokonce se mu zlepšily drápky (má autoimunitní chorobu lupus).
Návštěvník
 

Re: Lesklá srst

Příspěvekod Návštěvník » pát 08. čer 2012 13:57:08

Návštěvník píše:
Marenka píše:ahoj všem, mám irského setra Brita, je už starší a je v pohodě. Minule jsem potkala chlápka, co měl taky staršího setříka, ale ten jeho měl proti Britovi takovou fakt pěkně lesklou srst. Češeme pravidelně, používám i speciální psí šampony, ale byl to fakt rozdíl. Chtěla jsem se zeptat čím krmí - protože jinak nevím čím by to bylo, ale byl to cizinec. Tak mi poraďte kdo máte nějakou zkušenost co bych mohla zkusit aby ten můj stařík byl taky fešák.dík


Můžeš zkusit přidávat denně lososový olej (mají ho ve zverimexech) nebo občas přidat do jídla rozvařené lněné semínko (hlavně ten šlem, který při vaření vznikne). Mému psovi se zlepšila srst o 100% po přechodu z granulí na syrové maso, ale i některé granule samy o sobě dělají lesklou srst.


Lososový olej je na tohle nejlepší. Kupuju care salmon oil a dávám o trochu větší dávky, než je na váhu doporučeno (musí se ale přidávat postupně) a pes má výstavní srst...
Návštěvník
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron