Vyhřívání boudy

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

Vyhřívání boudy

Příspěvekod Janka » pon 08. říj 2012 9:50:25

Dobrý den, mám 4 měsíční štěně jezevčíka hladkosrstého a chtěla bych se zeptat jak mu na zimu nejlépe vyhřát boudu?Boudu má s dřevěných desek a zateplenou a s předsíňkou.Vevnitř má deku.Již teď se ráno třese zimou a nechce ven.Prosím o radu,psa jsem nikdy neměla tak teď asi vypadám jak trouba.
Janka
 

Re: Vyhřívání boudy

Příspěvekod Jarda » sob 13. říj 2012 12:28:26

Ahoj,
problémů může být hned několik.
Není ta bouda na něj moc velká? Jezevčík je malé plemeno a i když je bouda zateplená, tak si ji vlastním tělem nevyhřeje
Dál si myslím, že hladkosrstý jezevčík není zrovna plemeno, které by mělo rádo zimu. To je ale spekulace, nemám ho. Stejně ho ale budete muset v mrazech vzít domů, když už mu je zima teď.

Jinak ale nějaké řešení určitě bude, asi nejlépe metodou pokus omyl.
začal bych větším množstvím hadrů v boudě, případně senem. Pes si v nich udělá pelíšek, který si vyhřeje snáz než vlastní boudu
dalším řešením by mohlo být vkládání petlahve s teplou vodou. Pokud by ji nerozkousal...
a ještě mě napadá umístění nějaké žárovky, kterou byste mu na noc zapnuli (a zatemnili). To je ale asi dost komplikované.

až to nějak vyřešíš, tak napiš, jak to dopadlo. Určitě to bude zajímat nejenom tebe...
Jarda
 

Re: Vyhřívání boudy

Příspěvekod sarka » pon 15. říj 2012 16:33:11

Jarda píše:Ahoj,
problémů může být hned několik.
Není ta bouda na něj moc velká? Jezevčík je malé plemeno a i když je bouda zateplená, tak si ji vlastním tělem nevyhřeje
Dál si myslím, že hladkosrstý jezevčík není zrovna plemeno, které by mělo rádo zimu. To je ale spekulace, nemám ho. Stejně ho ale budete muset v mrazech vzít domů, když už mu je zima teď.

Jinak ale nějaké řešení určitě bude, asi nejlépe metodou pokus omyl.
začal bych větším množstvím hadrů v boudě, případně senem. Pes si v nich udělá pelíšek, který si vyhřeje snáz než vlastní boudu
dalším řešením by mohlo být vkládání petlahve s teplou vodou. Pokud by ji nerozkousal...
a ještě mě napadá umístění nějaké žárovky, kterou byste mu na noc zapnuli (a zatemnili). To je ale asi dost komplikované.

až to nějak vyřešíš, tak napiš, jak to dopadlo. Určitě to bude zajímat nejenom tebe...
Dobry den sehnala jasem supr lehatko do psi boudy topeni stropni desku je to suppprrr maji psi v boude jek v pokojicku sehnala jsem to na adrese 777003067 je to stropni lehatko mam 60w.
sarka
 

Re: Vyhřívání boudy

Příspěvekod sarka » pon 15. říj 2012 16:38:30

Janka píše:Dobrý den, mám 4 měsíční štěně jezevčíka hladkosrstého a chtěla bych se zeptat jak mu na zimu nejlépe vyhřát boudu?Boudu má s dřevěných desek a zateplenou a s předsíňkou.Vevnitř má deku.Již teď se ráno třese zimou a nechce ven.Prosím o radu,psa jsem nikdy neměla tak teď asi vypadám jak trouba.

Dbbry den sehnala jsem na tel c.777003067 topeni stropni do psi drevene boudy je to fakty supr bala jsem se toho ale zkusila jsem to psi maji v boude teplo jako v pokojicku je to stropni lehatko ja mam 60w.
sarka
 

Re: Vyhřívání boudy

Příspěvekod Janka » pát 26. říj 2012 8:39:02

Díky Šárko za radu,zavolala jsem si na číslo co jsi napsala a koupila stropní topení,je to super věc.Doporučuju.Díky moc.
Janka
 


Zpět na Všeobecná diskuze

cron