Žádost o radu. Pokud možno ihned. :D

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Žádost o radu. Pokud možno ihned. :D

Příspěvekod Bígllucky55 » pon 19. bře 2012 17:57:32

Dobrý den,

mám 5-ti měsíčního bígla a koupili jsme mu royal canin nežere, ontario nežere, proplan nežere, acana nežere, orijen toho se dotkl, ale jinak nic moc a u artemisu to stejné dávali jsme mu maso se zeleninou to mu šmakuje :D Jednou jsme koupili granule Aport do nich se pustil s chutí. Víme, že to nejsou zrovna dobré granule, ale jinak nic nežere. Čím myslíte, že to může být? Děkuji....
Bígllucky55
 

Re: Žádost o radu. Pokud možno ihned. :D

Příspěvekod Návštěvník » pát 08. čer 2012 14:00:31

Dejte mu na kvalitní granule lžíci masové konzervy, nebo lososový olej a dá si. Jde o to na vybíravost zvířeti nepřistupovat...
Návštěvník
 

Re: Žádost o radu. Pokud možno ihned. :D

Příspěvekod Jarda » pon 11. čer 2012 13:54:15

Bígl je hodně tvrdohlavé plemeno. Zkuste stravu střídat. Nemáme sice bígla, ale naše BC je hodně vybíravá a stejné jídlo žere s chutí max 2 dny po sobě. Takže točíme zhruba 5 různých typů jídel, ale nejčastěji mícháme granule s konzervou, těstgoviny s konzervou, někdy nějaké odřezky masa s granulemi nebo těstovinami. Když jsou granule zcela nové, tak je žere třeba 3 dny a pak mu přestanou vonět (a to možná doslova) a už je nechce. a zkoušeli jsme už hodně druhů, to mi věřte :-) Jakmile mu to ale namícháme s něčím jiným, tak do toho jde.
Jarda
 

na konci ocasu je tvrdá černá kúže s bílými ťupkamy..

Příspěvekod katerina21Kadaň » čtv 23. kvě 2013 8:32:26

Dobrý den,
Chodím navštěvovat jednu fenku, nejspíš německého ovčáka.. Je jí cca rok, žije pouze na oplocené částečně zatravněné ploše a spí na betoně. Nemá žádný pelech ani boudu.
Když jsem za ní byla naposledy, rozhodlajsem se jí vyčesat a všimla jsem si, že na konci jejího ocasu je tvrdá černá kůže s bílými ťupkamy.
V srsti má možná i nějakého parazita, jsou to žlutá jakoby vajíčka ale možná to jsou jen lupy....??
Nemám žádné zkušenosti s péčí o takovéhoto psa prosím o radu :)
Mám ji zít k veterináři? Nemuzu si dovolit platit moc peněz.
prosím poraďte mi jak ji mohu pomoci??? Děkuji
katerina21Kadaň
 

Re: Žádost o radu. Pokud možno ihned. :D

Příspěvekod hadacova » úte 28. kvě 2013 9:13:00

Dobrý den,
pokud pejsek žije v takovýchto podmínkách, je třeba něco udělat. Třeba
si ho osvojit.

Hadačová
hadacova
 


Zpět na Zdraví a výživa