stafordka

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

stafordka

Příspěvekod 766Liba » úte 18. zář 2012 13:49:16

Mám Stafordku 3 roky, miláček, poslušná, ale v poslední době zakousne vše, třeba ježka, kočku, ptáky, ale i užovku. Pak si jich už nevšímá, je to přirozené, nebo je něco špatně?Chodíme ven, má velkou zahradu, denně se jí věnujeme, balonek a různé hry má ráda a nevidím, důvod, proč to dělá a jiné rasy ne. poraďe prosím.
766Liba
 

Re: stafordka

Příspěvekod 766Liba » úte 18. zář 2012 15:18:27

Budu ráda za každý názor a hlavně zkušenosti, díky, krásný den. Stafordka, je můj předmět v diskuzi.
766Liba
 

Re: stafordka

Příspěvekod staffbull family » úte 06. srp 2013 19:31:05

Dobrý den,
chovali jsme dva psy - křížence typu bull. Momentálně chováme tři fenečky stejných kříženců. Abych pravdu řekla, svým způsobem to normální je. Ať si to někdo chce připustit, nebo ne, plemena typu bull jsou teriéři. Tedy psi původně určeni na lov a tento instinkt se u různých jedinců projevuje různě.

Sama mám možnost pozorovat tyto rozdíly na našich třech fenkách. Matka a její nejstarší fena mají silný lovecký instinkt a na procházkách často pozoruju, jak větří. V takovém případě je ihned zapínám na vodítko, protože pud je u nich silnější než respekt z pána. To třetí tyhle signály přírody naprosto ignoruje. Žádné větření, žádné nahánění a zabíjení zvířátek, nic. Takže každý pes, jiná ves :-) Hlavně si toho Vašeho pořádně hlídejte, ať se nestane nějaký malér, který by Vás mohl mrzet.

Snad Vám to pomohlo, přeju pěkný den :-)
staffbull family
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 06. srp 2013 19:17:52


Zpět na Všeobecná diskuze

cron