výcvik psa a ostatní psi

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod andrea » úte 17. led 2012 12:54:33

Rozhodně nechceme přecházet na jiné granule jednalo see mi pouze o názor zda krmit štěne kvalit.nebo obyč.granulemi aby rychle nevyrostla neměl problémy s klouby děkuji
andrea
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod jana.navratilova.13 » stř 07. srp 2013 20:07:05

mám 8 letého psa Ferdu a on nehodlá poslouchat je tvrdohlavý a jakmile je bezvodítka a všimne si psa, kočky nebo něčeho tak za tím hned běží když má takovou já tomu říkám speciální náladu tak spatří psa a poslechne na povel nesmíš.. ale jinak je temperamentní a neposlušný prosím pomozte....Jana...
jana.navratilova.13
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod Návštěvník » stř 07. srp 2013 20:10:00

mám 8 letého psa Ferdu a on nehodlá poslouchat je tvrdohlavý a jakmile je bezvodítka a všimne si psa, kočky nebo něčeho tak za tím hned běží když má takovou já tomu říkám speciální náladu tak spatří psa a poslechne na povel nesmíš.. ale jinak je temperamentní a neposlušný prosím pomozte....Jana...
prosím na : navrdacka@seznam.cz
Návštěvník
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod ota » čtv 23. říj 2014 14:12:53

Dobrý den, pokud nezvládnete sami pejska, tak to na cvičáku sním bude taky těžké mezi ostatními psi. Já mám dobrou zkušenost s psí školou, kde byl tvrdý vycvik, věnovali se mu hrozně moc, a po pár měsíčním docházení 2 krát týdně jsme uspěli, a ted nás krásně poslouchá a má respekt. Ale chce to se mu vážně věnovat.
ota
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod Petr » sob 25. říj 2014 13:27:30

To ota:
Oto, každý nemá čas chodit 2x týdne s pejskem na cvičák:( ale ty píšeš psí školu? Kam jste to chodili?
Petr
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod ota » pon 27. říj 2014 12:23:02

Jasně, stačí i jednou týdně, každý nemá tolik času. to je jasné. Chodili jsme do 4dogs.cz, vynikající zkušenost.
ota
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod Petr » stř 05. lis 2014 15:43:07

Jo? Tak to by bylo super, řeknu známým, jim se to určitě bude hodit ;) díkec
Petr
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod ota » čtv 13. lis 2014 16:07:46

jj to určitě řekni, pokud mají se psem nějaké problémy. Doporučuji
a není zač
ota
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod Petr » pát 21. lis 2014 12:30:35

Tak jsem jim to říkal a děkujou ;)
Prý se dívaly na tránky a zkusí to.
Petr
 

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvekod výcvik pejska » ned 02. říj 2016 18:23:11

Doporučuji se podívat na tyto stránky, najdete tam všechno : http://ilonaklarika.cz/
výcvik pejska
 

PředchozíDalší

Zpět na Výchova a výcvik psa

cron