Strava pro psa s nadváhou

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod Eliss7 » ned 17. pro 2017 23:20:10

Zdravím, jakou stravu (formu) byste doporučili pro pejska s nadváhou? Přemýšlím i nad vařením, ale to by asi bylo dost časově náročné, tak nevím… Tak kdybyste měl někdo nějaký tip na něco ozkoušeného, bylo by to supr, díky moc.
Eliss7
 

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod Lukke » pon 18. pro 2017 21:31:38

Já krmím normálka granulemi a do toho občas něco uvařím a je to takhle podlě mě super kombinace.
Lukke
 

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod StankaBarnova » stř 20. pro 2017 16:50:31

My krmíme granulemi speciálně pro pejsky s nadváhou a nevařím, konzervu dávám jen občas za odměnu... vaření bohužel není moje silná stránka, zvládnu tak míchaný vajíčka a kafe, ale nemyslím si, že by mu něco chybělo, ty granule jsou uplně super, má krásnou srst a chutnají mu, navíc je pro něj složení líp uzpůsobený, takže se rozhodně nebojím spoléhat ''jen'' na ně.
StankaBarnova
 

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod Eliss7 » stř 20. pro 2017 22:23:14

To jsem ani nevěděla, že vyrábí i takhle specializovaný granule, dal byste mi prosím tip na ty vaše oblíbené? Zní to supr. Že bych prokoukla i tuhle možnost...
Eliss7
 

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod StankaBarnova » pát 22. pro 2017 21:19:59

StankaBarnova
 

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod Eliss7 » sob 23. pro 2017 20:53:34

Dobře, mockrát děkuju, mrknu na ně.
Eliss7
 

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod Doglover » čtv 31. kvě 2018 11:41:31

Taky dáváme naší kuličce granulky pro psy s nadváhou - kupujeme tyhle: https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/ ... t-and-rice
Doglover
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31. kvě 2018 11:34:32

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod Lindass » pon 22. říj 2018 19:02:05

Ahoj má tu někdo zkušenost s granulemi Brit Premium by Nature? Koukala jsem na netu a značka mě zaujala, každopádně bych se před objednáním ještě ráda poptala na něčí vlastní zkušenost :-) předem díky!
Lindass
 

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod Terry Terez » úte 23. říj 2018 21:47:15

Za mě jednička, nejsou předražené, ale i tak mají supr složení a hlavně oběma našim pesanům chutnají, velká spokojenost.
Terry Terez
 

Re: Strava pro psa s nadváhou

Příspěvekod Dáša K. » čtv 25. říj 2018 22:13:53

Já Britem krmím taky - akorát kupuji řadu Care, no a neměnila bych. Máme starší fenku jezevčici a na to, jaká dokáže být vybíravka, jí konečně něco dlouhodobě chutná a prospívá zároveň :D naše zkušenost určitě pozitivní!
Dáša K.
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron