průjem

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

průjem

Příspěvekod steinerova » ned 06. říj 2013 8:30:53

Dobrý den, mám 7letou fenku labradora a začala trpět občasnými průjmy. Vyšetření na parazity, rozbory z krve i moči v pořádku, taktéž vyšetření na slinivku. Krmíme superprémiovým krmením, teď jsme vyzkoušeli i speciální krmení od Royal canin digestive, žádná změna, zhruba 1x týdně se průjem objeví( bez krve). Nezvrací, žere normálně, změny chování žádné. Můžete mi poradit nějakého specialistu na střevní potíže? Děkuji
steinerova
 

Re: průjem

Příspěvekod ghostxx » sob 21. pro 2013 13:40:16

Dobrý den. Není možné, že by vaše fenečka třeba při procházce čas od času něco venku zbaštila? Psi v tomhle mohou být velmi rychlí a pohotoví - ani si toho nemusíte všimnout. Jinak některé krmení, i superprémiové, psovi prostě nemusí sednout.
ghostxx
 

Re: průjem

Příspěvekod Pesklub » pon 24. srp 2015 21:26:45

za to bych se skoro taky přimlouval podle toho co píšete. Jestli se to vyskytuje jen 1x týdně, tak to vypadá na nějakou aktutní záležitost. Z krmiva to pravděpodobně nebude, to by bylo dlouhodobější.
pár tipů jsme napsali na náš blog: http://pesklub.cz/magazin/co-na-prujem-u-psa/
Pesklub
 

Re: průjem

Příspěvekod Jiřina » pon 20. srp 2018 14:58:20

Dobrý den, chtěla bych se zde v první řadě podělit o zajímavý a mě doposud neznámí přípravek, který vyrábí společnost EnteroZOO.

Gel jsem zakoupila hlavně z důvodů neustálích žaludečních problémů svojí fenky. Zvracení jídla ale i jen žaludečních šťáv spolu s opakujícími se prujmy byly na denním pořádku. Veterinář sice naočkoval prášky ale problémy neustupovaly. Když jsem na internetu narazila na tento přípravek a viděla ty kladné ohlasy, tak jsem nedala jinak než že ho musím vyzkoušet. Za pár dní začal pejsek vykazoval příznaky zlepšení.

informace o připravku najdete na jejich stránce www.enterozoo.eu
Jiřina
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron