Kloubní výživa - zkušenosti

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

Kloubní výživa - zkušenosti

Příspěvekod Carollka1 » čtv 13. pro 2018 16:30:07

Ahoj všem, máme doma psího seniora labradora a po návštěvě veterináře a konzultaci s ním jsme došli k závěru, že už bychom měli začít řešit kloubní výživu. Na trhu je toho docela dost, taky bych byla moc ráda za vaše rady, tipy a zkušenosti.
Carollka1
 

Re: Kloubní výživa - zkušenosti

Příspěvekod Daniela Dvorská » pát 14. pro 2018 23:04:50

Zdravím a taky se připojuji, náš pejsek je sice mladý, každopádně se hodně věnujeme sportu, tak mě tohle téma taky zajímá… myslíte že to může mít i preventivně nějaký dobrý vliv do budoucna, aby ho ve stáří klouby právě netrápily? Myslím tím dávat pejskovi nějaké vitamíny nebo právě kloubní výživu...
Daniela Dvorská
 

Re: Kloubní výživa - zkušenosti

Příspěvekod kvetinarka33 » sob 15. pro 2018 21:55:34

To rozhodně :-) my kloubní výživu dáváme už cca rok právě jako prevenci a určitě to doporučuji… pokud koupíte kloubní výživu kvalitní, pejskovi to může dle mého názoru vážně jen a jen pomoct :-)
kvetinarka33
 

Re: Kloubní výživa - zkušenosti

Příspěvekod 13sandriss » ned 16. pro 2018 21:56:23

Já mám nejlepší zkušenost s touto Canvit https://www.zoocentrum.cz/canvit-chondro-230g Zkoušeli jsme jich víc a nemůžu říct, že by ostatní nemohly pomoct, ale jednoduše naší psí holce vůbec nechutnaly a bylo by náročný cpát jí pravidelně něco, co nechce a motat jí to do všemožných šunek jen aby to sežrala jsem nechtěla Jsem tedy ráda, že jsem objevila tu canvit... má příchuť jater, takže teď s chutí všechno v pohodě :-)
13sandriss
 

Re: Kloubní výživa - zkušenosti

Příspěvekod Renata Horská » pon 17. pro 2018 22:25:10

Já se přidávám s Canvitem, kupujeme jejich Canvit Chondro Super a je to za nás jednička, která opravdu pomáhá tak jak má.
Renata Horská
 

Re: Kloubní výživa - zkušenosti

Příspěvekod Lady007 » úte 18. pro 2018 15:33:38

A mohu se zeptat jaký rozdíl je mezi tím canvitem chondro a chondro super?
Lady007
 

Re: Kloubní výživa - zkušenosti

Příspěvekod Linda » stř 02. led 2019 11:53:07

Canvit chondro je jen na prevenci a canvit chondro super je už, když má pes potíže.
Linda
 


Zpět na Chovatelství