Jak se doma snesou 2 psi + krmení

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

Jak se doma snesou 2 psi + krmení

Příspěvekod Jan887 » sob 16. bře 2019 23:32:56

Dobrý den, s manželkou máme 7-mi letého rotvajlera a chtěli bychom pořídit do rodiny ještě jednoho pejska stejné rasy. Jediný, čeho se bojím, je to, že se za začátku nesnesou. Máte s tím nějakou zkušenost? Náš Bonny je totiž poměrně žárlivka a ze začátku mu trošku vadila i naše kočička. Nakonec mám ještě dotaz ohledně krmení, s čím máte dobrou zkušenost a s čím naopak ne? My totiž momentálně krmíme Pedigree a chceme přejít k něčemu kvalitnějšímu. Předem děkuji za odpověď
Jan887
 

Re: Jak se doma snesou 2 psi + krmení

Příspěvekod Minnie2 » stř 20. bře 2019 19:32:44

Já bych řekla, že je to dost individuální, každopádně např. naše Bella novou fenku doma snesla úplně v pohodě, nakonec si spolu i často hrají a to jsem se tohohle prvně taky bála.
Minnie2
 

Re: Jak se doma snesou 2 psi + krmení

Příspěvekod SellyK » ned 24. bře 2019 21:36:32

Já krmím naše bafany granulemi Brit Fresh - dospěláckými kuřecími a můžou se po nich, když to tak řeknu, užrat :-D co se složení týče, jsem nadšená, takže za mě jednička :-)
SellyK
 

Re: Jak se doma snesou 2 psi + krmení

Příspěvekod KateřinaD. » pon 25. bře 2019 20:33:30

Dobrý den, naši pejsci se snáší hned od začátku úplně perfektně, dokonce myslím, že starší Ben byl za přírustek do rodiny moc rád, jelikož má s kým dělat psiny… doslova :D Jinak co se krmiva týče, souhlasím s Britem, kupujeme řadu Care a oběma pesanům jedou suprově!
KateřinaD.
 


Zpět na Všeobecná diskuze

cron