Pitbul puberta

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Pitbul puberta

Příspěvekod Katka Nová » úte 06. čer 2017 21:13:29

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám doma psa, křížence pitbula dvouletého. Prochází pubertou a je pořád nadržený. Nevím co s tím. O víkendu jsem se opalovala, když jsem vstávala, pes na mě vyskočil. Nevím jak to dokázal, ale i přes plavky se do mě trefil. Hned jsem ho ze sebe shodila. Teď mám strach aby se mi nic nestalo z toho, případně psu? Hlavně nechci aby se to opakovalo. Moc děkuji za rady.
Katka Nová
 

Re: Pitbul puberta

Příspěvekod Návštěvník » pon 03. črc 2017 22:07:35

Zdravim. Nejsem zadny odbornik, ale urcite ma vas pes prehrsel energie. Kdyz mu ji spravnym spusobem vybyjete, nebude mnet energii na blbosti. Za dalsi, nema k vam respekt, bere vas jako sobe rovnou, nebo dokonce nizsi! A urcite by se jeste nasly dalsi duvody. Takze rozhodne upravit rezim, nastolit JASNA PRAVIDLA S HRANICEMI a v nejhorsim pripade kastrace. Ta ulevi hlavne psovi ktery NEBUDE nucen svymi pudy takto jednat. Preju hodne zdaru. :-)
Návštěvník
 

Re: Pitbul puberta

Příspěvekod Martin » ned 10. lis 2019 20:00:28

Začal jsem se více zajímat o krmení pro našeho psa, srovnával jsem granule, a musím uznat že jsem z toho docela zmatený, můžete mi prosím někdo poradit, podle čeho bych mohl poznat kvalitní granule?
Martin
 

Re: Pitbul puberta

Příspěvekod Toncek » úte 12. lis 2019 19:41:28

Kvalitní granule musí obsahovat alespoň 50 % masa, důležité je také hlídat si zbytek co granule obsahují.
Toncek
 

Re: Pitbul puberta

Příspěvekod Martin » stř 13. lis 2019 16:41:58

A na co si tedy dát pozor? u toho zbytku? co by tam nemělo a naopak co by tam mělo být??
Martin
 

Re: Pitbul puberta

Příspěvekod Toncek » čtv 14. lis 2019 15:56:33

Je důležité aby obsah byl tvořen pouze z masa, a přírodních složek, jaké je pohanka, dýně , oves atd.... pokud Vás to opravdu zajímá, tak doporučuji podívat se na granule Brit Fresh
Toncek
 


Zpět na Výchova a výcvik psa