Mytí psích tlapek - zkusenosti PawPlunger

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Příspěvekod Alena » úte 06. říj 2009 13:01:22

Ahojky, nasla jsem na netu zajimavy vyrobek na cisteni psich tlapek. Bohuzel jsem nikde nenasla zadnou recenzi ani doskuzi o zkusenostech uzivatelu. Mate nekdo s timto vyrobjkem zkusenosti? Venku zacina blaticko a sprchovani naseho milacka v koutu je pekny vopruz,¨. tohle vypada jako super napad jak to rychle zmaknout. Moc by mi pomnohlo, kdyby to nekdo uz mel a podelil se o zkusenosti. Diky Alca
Alena
 

RE:

Příspěvekod Návštěvník » úte 27. říj 2009 18:15:39

Zkuste http://www.profikosmetika.cz/
Návštěvník
 

prosím o radu

Příspěvekod Návštěvník » stř 15. zář 2010 7:34:31

zdravím všechny pejskaře,máme 3 měsíční štěnátko špice,prosím,kdo je chováte,uvítáme rady jak na výcvik,máme štěně druhý den,zatím na zavolání poslechne a přiběhne,zajímalo by mně co všechno jste Vaše miláčky ještě naučili díky předem za odpovědi
Návštěvník
 

velikost pejska

Příspěvekod Lenka89 » ned 26. zář 2010 8:29:00

Dobry den,chci se zeptat jestli se da odhadnout v 7tydnech stenete kolik bude merit priblizne v dospelosti,koupily jsme si krizence jorksira a vypada to,ze bude velka,uz ted v 7tydnech ma 2kg...spise bych rekla,ze skoro s jorksirem nema nic spolecnyho:-(predem dekuji za odpovedi
Lenka89
 

RE: prosím o radu

Příspěvekod Petra f. » pon 04. říj 2010 14:16:48

dobrý den,
3 měsíce je akorát čas kdy začít s výcvikem, napřed ne moc zátěžovým jde spíše o socializaci pekska na lidi a ostatní psy. pokaždé když k vám přiběhne odměnteho již nyní ho vědtě k poslušnosti..stále u sebe mějte pamlsky a vždy pamatujte, že je nutnéé pro daný povel jeden název, tak že ke mě, k noze atd...ne pojd se a podob. pejka vždy velkoryse odměnte a pochvalte hlučně, aby sio pamatovaa hlavně pochopil že to dělá dobře...veškerý nový povel jako třeba k noze ukažte pejskovi tzv. mu pomůžete rukou, jemně ho přitáhnete k noze a dáte povel sedni, mějte trpělivost a vše bez vzteku..pejsek se vše teprve učí, je to hlavně o trpělivosti a dále a to je velmi důležité a disciplíně..budtě důrazná,, tedy pejsek i když neche či neumí vždy povel dokončete....tedy nesmí se stát, že mu dáte povel k noze on nepřiběhne a tak jdete dá, to je špatně...vždy dokončit, pomoc mu, ukázat, až bude starší -přinutit ho. Ale co ej důležité školu berte ze začátku jako hru, žádný vztek, řev aj!! naopak motivujte ho hračkou, pamlskem...přivoláte-li ho a on nechce přijít..ukažte mu pamplsek ,nebo hračku..to nevadí, že přiběhl za ním a ne za vámi, hlavní žýe přiběhl časem pochopí, že běhá vlastěn za vámi. A neberte to tak, že ted když přiběhne je to posluišnostm pejsek má ted jen vás co jste ho odebrali od rodičů, jakmile však začne býti strarší a mít odvahu už tak poslouchat nebude..proto je nutné začít dokavad sám běhá...hodně štěstí. Já mám 6 měsíční parsonku, začali jsme ve 3 a už umí, ke mě, lehni, sedni, k noze, zůstan.....a začátky agilit
Petra f.
 

RE: velikost pejska

Příspěvekod mabu » čtv 07. říj 2010 19:45:30

Neměli jste si kupovat psa bez PP. Pokud chci aby pes vypadal podle standartu, tak jedině s PP. Koupili jste si pravděpodobně podvraťáka bez ceny a finančně jste podpořili neseriozního množitele,ktrému nezáleží na kvalitě svých odchovů,ale jen na výdělku. Možná bude mít i nějakou vrozenou zdav. vadu. Přeju Vám ať se z toho co jsem teď psala nesplní a hodně radosti s pesanem.
mabu
 

ŠELTIE-sheltie

Příspěvekod lussy » pát 15. říj 2010 10:22:49

VČERA V RANÍCH HODINÁCH SE ZABĚHLA V USTÍ NAD LABEM 2LETÁ KRÁSNÁ FENKA ZLATE ŠELIE,SLYŠÍ NA JMÉNO KELY,JE HODNÁ,MILÁ MUŽE BÝT VYSTRAŠENÁ ALE ROZHODNĚ NIKOMU NIC NEUDĚLÁ,MOC PROSÍME O KAŽDOU INFORMACI O NÍ,PŘÍPADNÉHO NÁLEZCE ODMĚNÍME,JSME MOC NEŠTASTNÍ,HLEDÁME VŠUDE, KONTAKT. 776108225
lussy
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron