Zlatý retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Dotaz

Příspěvekod Monika » úte 15. čer 2010 10:28:09

Chci se zeptat mám 8měs. ZR a strašně moc mu vypadávají chlupy co s tím můžu udělat. Děkuji
Monika
 

RE: Zlatý retrívr

Příspěvekod miša » úte 29. čer 2010 16:16:13

my mame 8 mesicniho ZR a vazi 33 veterinař řikal ze je to akorat .....
miša
 

RE: Dotaz

Příspěvekod Návštěvník » stř 08. zář 2010 9:40:51

Ahojky Moniko,
celkem nic se s tím nedá dělat. Mám 2 Zlaťáky a chlupy z nich padají celoročně.
Pořídila jsem si výkonný vysavač. Pokud nemá lysiny, je to přirozené. Můžeš zkusit koupil lososový olej. Ten by měl
pomoci při přeměně srsti, ale je to ještě štěně, s tím se musí počítat. :-)
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Michak » pát 01. říj 2010 18:26:02

Dobrý dne chtěl bych se zeptat když bydlím v panelovém domě docela velký. Máme už 1 pejska Kavalír king charles Španěl je mu přes 1 rok. a Chtěli bychom i pořídit Gr. Myslíte že je to možné. S pejskama mam dobré skušenosti a vým jak venčit a starat se o ně.
Předem děkuji.
Michak
 

2 3těne do panelového bytu

Příspěvekod Michal » pát 01. říj 2010 18:27:11

Dobrý dne chtěl bych se zeptat když bydlím v panelovém domě docela velký. Máme už 1 pejska Kavalír king charles Španěl je mu přes 1 rok. a Chtěli bychom i pořídit Gr. Myslíte že je to možné. S pejskama mam dobré skušenosti a vým jak venčit a starat se o ně.
Předem děkuji.
Michal
 

RE: Dotaz

Příspěvekod Michal » pát 01. říj 2010 18:28:51

DObrý den.
S tímto mám skušenost dojděte k veterináři . Bu´d bude mít zánět žláz nebo blechy.
Michal
 

RE: Dotaz

Příspěvekod MIchal » pát 01. říj 2010 18:31:21

Aktiyata prosím myslíš že si můžu pořídit do panelovho bytu ZR kkdyž už mám 1 psa kavalír king charles španel asi 7 kg mám možnost chodit na louku do lesa . Předem děkuji
MIchal
 

RE: 2 3těne do panelového bytu

Příspěvekod MIchal » pát 01. říj 2010 18:33:57

Zapomenuul jsme podotkoun že první je pes a chtěl bych dalšího psa(kluka)
MIchal
 

RE: 2 3těne do panelového bytu

Příspěvekod ejunka » úte 05. říj 2010 17:55:22

Jestli budeš na ně budeš mít čas myslím, klidně si ho pořiď. Moje známá v paneláku dva retrívry a je to uplně v pohodě.
ejunka
 

RE: 2 3těne do panelového bytu

Příspěvekod Michal » pát 08. říj 2010 13:02:44

Děkuji, ale ja už sem se rozhodl jinak. Je mi jenom 12 let a mam 1 krásného kavalírka. Mamka mi prostě nedovolí ani za svatý prasátko a tak jsme se rozhodl že jsi koupim KAvalíra king charles španěla s pp. Budu chtít jezdit na výstavi ja už sem si vyhlídnu je to pejsek zbravení ruby.
Michal
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron