Dobrman

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Délka života dobrmana

Příspěvekod Péťa » pon 25. kvě 2009 18:54:57

Dobrý večer, marně se snažím najít, jak dlouho žije dobrman, děkuji za odpověď...
Péťa
 

RE: Halit Paša

Příspěvekod Andrea » stř 27. kvě 2009 5:57:22

Halit Paša
Vámi zminovaná stránka zobrazit již nelze, takže netuším co na ní bylo, ale chovatelskou stanici halit paša znám velice dobře, sama mám odtamtud svoji fenku a kdyby to tak vypadalo ve většině chovatelských stanic, mohou si pejskové gratulovat.
Andrea
 

RE: Délka života dobrmana

Příspěvekod petra » čtv 19. lis 2009 19:24:53

mněla sem psa dobrmana.Dožil se 10let,jsou kratkověcí.
petra
 

Dobrman

Příspěvekod Ondra » pát 27. lis 2009 19:00:03

Zdravím,
mě se líbí dobrman s kup.ušima a krátkým ocasem. S dlouhým ocasem vypadá jako krysa
Ondra
 

RE: Délka života dobrmana

Příspěvekod jeny » pon 04. led 2010 19:55:30

Mému psovi je 11 let a je v pohodě.Jen mu dávám kloubní výživu ,aby měl lepší stáří.
jeny
 

RE: Délka života dobrmana

Příspěvekod sandra » úte 05. led 2010 20:45:19

já mám dobrmany samé psy.
nemůžeš říct že jsou krátkověcí a navíc 10 let je dost.
můj dobrman Fido se dožil 15ti let.
teď mám dobrmany Kazan,Zeus,Papik,Lumpik,Čar,Nik,Sem,Dantík,Fíd,Kaštánek,Leo celkem 11pejsků
Kazanovi,Zeusovi,Papikovi,Nikovi,Dantíkovi je momentálně 5 let a 2 měsíce.
Čarovi,Kaštánkovi je momentálně 8 let.
a tim ostatním je 1 rok.
sandra
 

dobrman - věk

Příspěvekod Jája » stř 10. úno 2010 11:40:50

co se týká věku - pejsek mi zemřel v 6,5 roce na srdce, teď mám fenku - v říjnu jí bude 10 let, ale dávám jí kloubní výživu - zjevně ji potřebuje, ale děsí mne, že fenka je plná různých bouliček - už dost dlouho. Příbuzným se dobrmanka dožila 15 let.
Jája
Jája
 

RE: Halit Paša

Příspěvekod » stř 21. dub 2010 15:24:49

Nejde to zobrazit, co tam bylo??
 

RE: Dobrman

Příspěvekod Petra » čtv 22. dub 2010 8:19:49

Já nejsem pro kupírování, hlavně ocasu, pomocí ocasu pes vyjadřuje svojí náladu a s krátkým ocasem nemůže a není to pro něj přirozené.
Petra
 

RE: dobrman - věk

Příspěvekod Hanka » čtv 29. črc 2010 13:22:16

ahoj ,delate moc dobre ze ji davate kloubni vyzivu,prodlouzite ji zivot,nam zemrela ve 12,5letech/museli jsme ji nechat utratit ,protoze nemohla na zadni nohy/,bulky- pod kuzi -pouze hmatatelne,velmi malo viditelne mela po tele take spoustu let,ale kdyz jsme na ne sahly neboleli ji,zrejme to byly tukove,,
Hanka
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena