Rhodéský ridgeback

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: dovolená u moře

Příspěvekod Pokorny » úte 14. dub 2009 13:37:51

Zalezi, co by vas zajimalo. Byly jsme s RR na dovolene, ne vylozene u more, ale nekolikrat na plazi (Francie, Italie), kdyz ji bylo 10 mesicu. S morem obecne zadny problem, hodne se divila, co to je a kde se berou ty vlny, obcas na ne i stekala. Vody se neboji (u RR zrejme vyjimka), do vody vleze bez problemu po prsa, se sebezaprenim udela i par temp. Narazily jsme na 2 problemy, celkem zasadni: 1) na vetsinu verejnych plazi nesmeji psi, 2) RR obcas na nekoho cilene zacne stekat, temer vzdycky na nekoho provadejiciho rychly pohyb, typicky dite honici mic. To pak pronasleduje a krvelacne steka. Delaji to i jina plemena, ale v pripade RR to obeti neni zrovna nejprijemnejsi. Bohuzel na plazi je takove riziko mnohonasobne vyssi
Pokorny
 

RE: byt

Příspěvekod Dáša » sob 18. dub 2009 12:24:28

Všechna zmiňovaná plemena jsou ok.Já mám rr,ale dalmatin je taky prima pes,i ohaři...je to na Tobě:-)).
Dáša
 

RE: byt

Příspěvekod Jana » ned 19. dub 2009 17:21:12

Děkuji všem za reakce, nakonec vyhrála vizsla.:) snad jsem vybrala dobře. časem přibude i RR.:)
Jana
 

RE: dovolená u moře

Příspěvekod Iva » úte 28. dub 2009 13:37:56

Děkuji za Váš příspěvek. V podstatě mne zajímají veškeré zkušenosti s takovým pobytem, zatím jsou ohlasy jen kladné. S těmi plážemi je to problém, ale víme kde jsou psí pláže. Se štěkáním máme dobrou zkušenost, náš pejsan je poměrně dost klidný a tichý, nechci to zakřiknout. S cestováním snad také nebude problém, co se týká přejezdu přes Rakousko, Slovinsko a samotné cesty Chorvatskem.
Iva
 

Může být v bytě?

Příspěvekod Májinka » úte 28. dub 2009 23:27:39

Chtěla,bych se zeptat,jestli se hodí R.R.do bytu s častýmy procházkamy.Hodí se,jako hlídací pes?Mám malého voříška asi,jako jezevčík velký.Nebyl by problém?Strašně se mi líbí,je to nádherný plemeno!Děkuji za odpověď
Májinka
 

RE: Může být v bytě?

Příspěvekod JanaZ » ned 03. kvě 2009 17:54:07

Když se vám tak strašně líbí a chcete ho, tak pořádně čtěte:) na tu samou otázku jsem se tu už ptala a někdo mi tu podal hodně vyčerpávající odpověď,najdete ji nad vaším dotazem..
JanaZ
 

Příspěvekod Alena » pon 18. kvě 2009 12:13:33

Dobrý den,
Jsem studentka na SŠ ochrany osob a majetku a chci si pořídit psa na sportovní kynologii popřípadě na agility. Strašně se mi líbí Rhodéský Ridgeback. Je možné s ním dělat obrany na závodnické úrovni?
Alena
 

Lysání

Příspěvekod Katka » stř 03. čer 2009 16:40:38

Dobrý den, potřebovala bych poradit s problémem naší čubiny..Je jí 11 měsíců, krmená je od cca 3. měsíce fitminem pro její typ psa. Cca před 2-3 měsíci jsme jí dali fitmin ale s většíma granulema, sic strašně hltala a nekousala, a asi před 1,5 měsícem jí začala lysat kůže, nejdříve jí jakoby zčernalo břicho a pak začaly vylysávat. Nevíte někdo co by to mohlo být. Veterinář nějak neví a píchal jí nějaké vitamíny či něco proti alergii ale nic nezabralo. díky moc za odpovědi Katka
Katka
 

Noví majitelé prö RR

Příspěvekod Pejsek » úte 09. čer 2009 8:51:24

Sháním nové majitele pro pejska RR s PP, 9 měsíců, ne do kotce ani na zahradu, jen do rodiny, kde bude mít dost pohybu. Pro svůj temperament není vodný k velmi malým dětem. 773687111
Pejsek
 

RE: Lysání

Příspěvekod Iveta » stř 10. čer 2009 15:57:15

Ahoj Katko, mohla by to být alergická reakce, popř se takto projevuje špatná funkce štítné žlázy. Zkus jí nechat udělat krevní testy, nebo změň krmivo. Jehněčí nebo losos je pro alergiky. Já mám osvědčenou PRO PLAN PURINA Athletik.
Iveta
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron