Kavalír King Charles španěl

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Kavalír King Charles španěl

Příspěvekod Hanka S. » pát 29. srp 2008 20:05:26

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je s Kavalíry možnost dělat agility. Mám dvě feny Border kolie agility dělám často. Přítel ale chtěl i nějakého roztomilého pejska do postele, tak jsme si loni pořídili TR fenku KKCHS. Chodí s námi na dlouhé tůry a cestujeme s ní a borderkami po Alpách. Teď jí bude rok a půl, skvěle zvládá poslušnost a chtěli bychom ji také zapojit do agility. Zkoušeli jsme začátky agility, ale potom jsem někde četla, že s Kavalíry by se nemělo agility vůbec provozvat, protože se jim tím ničí klouby. Moc tomu nevěřím, ale nechci nic nechat náhodě a tak si raději nechám poradit.
Předem děkujeme za radu, Hana a Kavalírka Jess:)
Hanka S.
 

RE: Kavalír King Charles španěl

Příspěvekod hanagolska@azet.sk » stř 01. říj 2008 12:43:48

pozdravujeme vas nevieme sice odpovedat na Vas dotaz,ale sme majitelmi krasnej fenky 6.rocnej Trixy a nevymenili by sme ju za nic na svete.Po zdravujeme Vasu Jess.

hanagolska@azet.sk
 

RE: Kavalír King Charles španěl

Příspěvekod Rena » sob 18. říj 2008 13:30:34

Jestli je fenina zdravá, aktivní může agility určitě běhat. Naopak kavalírek je vhodné plemeno pro tento druh výcviku a je schopné obstát ve velké konkurenci. Důkazem jsou Agility 3 championi, kterých je tuším v současnosti u nás 5. Což znamená, že obhajovali po dobu 3 let elitní třídu agility a vybojovali si mezinárodní šampionát. Kavalír je ve skutečnosti velký sporťák, dobře ovladatelný a vitální.
Rena
 

RE: Kavalír King Charles španěl

Příspěvekod Majdalenka » sob 25. říj 2008 21:42:17

a ktery pes netrpi na klouby pri agility? :-) Kavalir je na agility super, znam jich hnedka nekolik a jsou to vasnivi zavodnici. Pokud si chcete popovidat s dalsimi nadsenci do kavaliru, tak vas zvu na www.cavalier.crooco.com
Majdalenka
 

pozvánka na neoficiální závody agility

Příspěvekod Terka, Ťapka a Adélka » sob 18. dub 2009 10:33:19

Ahojky agiliťáci, chtěla bych vás pozvat na stekání Border Collií při LVT ve Svojanově. Na tomto setkání se budou pořádat neoficiální závody pro všechna plemena a dále speciál pro BOC. Volná místa stále jsou, budeme rádi, když vás budeme moci přivítat. Více informací na http://www.tapka.malicky.eu/ nebo emailu tereza.frumarova@tiscali.cz
Terka, Ťapka a Adélka
 

RE: Kavalír King Charles španěl

Příspěvekod Denisa Nová » sob 02. kvě 2009 21:30:51

Mám doma tk kavalírka a běhám s ní taky agility a moc jí to jde !Myslím že se na to docela hodí:D
Denisa Nová
 

maluska

Příspěvekod Petra » sob 09. kvě 2009 14:07:04

ahoj, chtěla jsem se jak dlouho vydrží kavalír doma sám?
Petra
 

vylety

Příspěvekod Lucka » čtv 06. srp 2009 20:05:01

ahoj, chtela bych pozvat vsechny priznivce kavaliru k nam na stranky a diskuzni forum. Poradame vylety a jine akce, ktere by se vam mohli treba libit. www.cavalierteam.com
Lucka
 

Příspěvekod Návštěvník » úte 01. pro 2009 16:13:29

moje štene mame ho 2 dny a ono kadí 6 krat dene a ma tam trochu krve a ma trochu nafouklé bříško je mu 3,5 mesíce prosím poratte
Návštěvník
 

RE: maluska

Příspěvekod Návštěvník » úte 01. pro 2009 16:14:50

my meli kavalírka a ten byl doma sam 7 - 8 hodin a byl v pohode
Návštěvník
 

Další

Zpět na Psí plemena

cron