Cane Corso - (též Italský corso pes)

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Ahoj

Příspěvekod Andrea » úte 04. lis 2008 19:37:17

Mam fenku Cane corso, narodila se 10.08.2008 od prvního týdne co jí mam se snažím jí něco dát. Každý den cvičíme a je velice pozorná a moc chytrá.Jakmile se jednou něco naučí, už to nezapomene. Umí spoustu povelů a očividně jí baví když může paničce dělat za mlsky radost :)
Andrea
 

naše laydy

Příspěvekod kajišaci » pon 24. lis 2008 18:31:55

Naše Laydy se narodila 29.6 je to užasny pejsek , je moc chytra a mila.Jsme na ni moc pyšní ani jsme od ní tolik toho nečekaly , ale ona nas pokaždé mile překvapí..
kajišaci
 

Příspěvekod Návštěvník » pon 12. led 2009 20:28:18

ahoj mam rocni fenku cane corso je to bezvadny pes hodny pritulny nas mazel k detem doporucuju sem od noveho jicina
Návštěvník
 

RE: naše laydy

Příspěvekod Jessy » stř 21. led 2009 21:30:23

MAM 5MĚS.FENKU A JE CELKEM BAZLIVA BOJI SE LIDI NEVIM CO STIM.NEJVIC SE BOJI KDYŽ JI CHTĚJI HLADIT JINAK SE TO DA.HODNĚ SE JI VĚNUJI,DOMA HLIDA-ŠTĚKA.TAKY MĚ ZAJIMA KDY HARAJI MOLOSI,PRY POZDĚJI.



Jessy
 

cane corso

Příspěvekod Zuzík » stř 04. úno 2009 8:00:10

Zdravim chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tímto plemenem a chovem venkuMáme fenku a chtěli by jsme jí dát na zahradu.Díky
Zuzík
 

RE: naše laydy

Příspěvekod Zuzík » stř 04. úno 2009 8:04:57

Zdravim, pokud se vám fenka hodně bojí, tak by bylo dobrý s ní chodit mezi lidi a nebo taky na cvičák.A ohledně toho hárání, máme taky fenku a ta začala hárat, když jí bylo 10 měsíců.
Zuzík
 

RE: naše laydy

Příspěvekod Radka » pát 27. úno 2009 11:18:09

Ahoj taky máme doma fenečku, ale už je starší. Letos v květnu bude mít 2 roky. Máme stejný problém. Od štěněte nemá ráda moc lidi, ale ani veškerá auta. Snažila jsem se s ní chodit co nejvíce do města, ale i tak je pořád vyloženě uražená, když místo na louku jdeme mezi lidi. To opravdu trpí. Chvíli jsem s ní chodila na cvičák a díky tomu jsem ji naučila chodit bez problémů do auta. To bohužel taky nemusí. Je výborný hlídač. Od lidí se hladit nenechá. Sama si určí, kdo ji může pohladit a kdo ne. Tuto povahu má po svojí manince. Jinak je to moc milá fenečka. Poprvé nám hárala, když jí bylo rok a 2 měsíce. Mám ji moc ráda a ona mi moji lásku k ní vrací. Ahoj Radka
Radka
 

RE: cane corso

Příspěvekod Renata » čtv 12. bře 2009 20:38:11

Dobrý den,mi máme naši canici celoročně venku je jí 9měsíců a můžu vám říct že jí zima rozhodně nevadí,je to sněhomil:)Za celou zimu sem jí neviděla se zatřepat zimou.Má ale dobře zateplenou boudu a uvnitř má i tepelnou desku.Jsou to sice pejsci kteří mají rádi společnost svých nejbližších ale snažím se jí hodně věnovat a sem s ní naprosto spokojená:)
Renata
 

CC

Příspěvekod Derim » pát 10. dub 2009 23:32:15

Ahoj, chceme si pořídit fenku CC, máme rok a půl starou dcerku, chci se zeptat jestli není příliš brzy a jestli takového psa, nám se moc líbí, sháním jakékoliv špatná i kladné informace o plemeni a rady při výchově, kdyby jste věděli o něčem nebo o někom, kdo ví jak poradit, nebo kdo má CC a bude mít štěnátka tak mi pisněte díky mocccc derim@seznam.cz
Derim
 

RE: CC

Příspěvekod Lucie » pon 20. dub 2009 0:25:50

Ahoj máme doma syna budou mu 2 roky,a máme dvě fenky CC jedna s ním vyrustala protože jsem si ji koupila jako těhotná.Druhá s ním je když mu byl rok.Nikdy mu neublížily a nikdy na něj nezavrčely,ale taky je nikdy nenechávám všechny bez dozoru protože u takového plemene člověk nikdy neví několikrát do něj i strčily a byl velkej brekot.Každopádně si myslím že čím dřív spolu budou vyrustat tím líp pro oba.Navíc fenky jsou klidnější než psy ale zase na vás budou víc žárlit.A hlavně CC potřebují pevnou ale trpělivou ruku při výcviku aby byly dobře ovladatelní.Ale jinak jsou to hlavně milující a oddaní psi a hlavně na našeho malýho a na nás nesmí nikdo šáhnout jinak je zle.Určitě si ho kupte.A přeju hodně štěstí s novým caňákem...
Lucie
 


Zpět na Psí plemena