Coton de Tulear

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

...

Příspěvekod Gajdůškovi » ned 14. pro 2008 21:20:14

Zdravíme všechny!!! Už týden jsme šťastní majitelé štěňátka cotonka. Je to pejsek k nezaplacení a jde vidět velice kvalitní a dobrá péče od majitelky maminky. Musíme jen chválit. Perfektně naučené základy. Kdyby měl ještě někdo zájem, nechám tady telefon na paní od které jsme pejska kupovali. Mají ještě poslední štěňátko (na fotce ten vlevo). Kontakt:pí Müllerová 773491942 Hodonín

PS:Áres pozdravuje
Gajdůškovi
 

RE: ...

Příspěvekod Helča » pon 04. led 2010 22:24:50

Hledá,brouzdám a chci nalézti malého psíka pro sebe.Tento semi vážně moc líbí,alejsem důchodkyněanejsem si jistá,zda bych dosáhla na cenu této nádhery.Můžete mne někdo poučit?
Helča
 

RE: ...

Příspěvekod Návštěvník » ned 10. led 2010 13:37:32

Moc Vás zdravím. Koupí cotonka chybu rozhodně neuděláte. Mám doma holku 10měsícu. Většinou cena okolo 15000kč. Cotonci nejsou tak rozšíření. Doporučuji chovné stanice coton de tuleár. Při výběru přeji hodně štěstí.
Návštěvník
 

dotaz

Příspěvekod :) » stř 02. čer 2010 16:21:53

Ahoj, ráda bych se zeptala jestli se cotonci můžou stříhat nebo musím nechat srst dlouho?? Děkuji za odpověď :)
:)
 

Připuštění

Příspěvekod Petra » sob 26. čer 2010 23:58:09

Dobrý den, hledam nejakou fenku rasy Cotton de Tuleár pro našeho psíka, který se jmenuje Oskar, jsou mu 2 rokya rasy Cotton de Tuleár,zašlu i foto.Díky

petulinkaa13@seznam.cz
Petra
 

RE: ...

Příspěvekod Petra » sob 26. čer 2010 23:59:55

To máte pravdu, je to psík k nezaplacení, nedali by jsme ho za nic, je uzasne inteligentní, velice dobře naučný ( naucila jsem si ho sama) a samozrejme vyčurany,ale chytre! je to zlatíčko :-)
Petra
 


Zpět na Psí plemena