výcvik psa a ostatní psi

Odeslat odpověď


BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí
Přehled tématu
   

Napište: pátý den v týdnu

Rozšířit náhled Přehled tématu: výcvik psa a ostatní psi

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od Lucasice » čtv 14. lis 2019 12:24:49

Co třeba malá motivace? Celý výcvik musí probíhat hrou, musí být dobrá motivace, super pamlsky a hlavně spousta energie. Já ráda používám psí salámy, protože jsou voňavé a psi mi dělají kotrmelce.

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od Katarina T. » ned 25. bře 2018 22:06:04

V mém případě je nejdůležitější mít u sebe odměny :-D :-D ty našeho Arona vždycky zaujmou, taky dost chválit, když pejsek provede povel správně, být na místě kde není dalších 10 psů, kteří by ho rozptylovali a hlavně aby ho povely a výcvik zajímal a bavil, chce to čas a trénovat nejlépe každý den chvilku, jak už je tu zmíněno v komentářích přede mnou :-)

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od AndreaKoll » sob 24. bře 2018 15:09:06

Zkuste si např. pořídit krátké vodítko a prvně pejska učit chodit u nohy na něm, když vyslovíte povel ''k noze'' a on bude dělat to, co po něm chcete, nezapomínejte ho odměnit a až si budete jeho chůzí u nohy o něco jistější, vodítko sundejte a cvičte bez něj ideálně každý den chvilku. Taky je důležitý nebýt na rušném místě, kde pejska láká všechno možné okolo a těžko se pak soustředí.

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od Péťa » čtv 22. bře 2018 22:35:05

Souhlas, je to hodně o trpělivosti a o tom pejska něčím zaujmout a motivovat ho. Jinak co se týče výcvikové vesty, tak já jednu doma mám z 4 dox a úplná pecka, náš pejsek byl jako malej pořádný torpédo, takže jsme to s výcvikem měli složitější, každopádně přijde mi to jako super vychytávka. Na tu moji jde připnout jeho oblíbená hračka tak, že na ni při výcviku vidí a když se učil např. chodit u nohy, chodil dá se říct za tou připnutou hračkou a naučil se to suprově :-)

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od LuciiK » stř 21. bře 2018 16:00:26

Zdravím, podle mě to chce čas, trpělivost - pokud se o to, co mu říkáte, nezajímá a běhá často za ostatními psy atp., je super být na nějakém odlehlejším místě, než je třeba cvičák, kde bude určitě dávat větší pozor. No a hlavně je potřeba pejska zaujmout, dát mu za poslechnutí třeba jeho oblíbený pamlsek, slyšela jsem i o různých vychytávkách jako třeba o výcvikových vestách atp., což podle mě taky nebude vůbec špatná věc, ale nevím, zatím ji nevlastním, ale třeba jednou budu... no každopádně přeji hodně štěstí :-)

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od Sanny » ned 18. bře 2018 23:11:48

Ahoj, prosím o radu, snažíme se našeho pejska naučit základní povely (sední, lehni, zůstaň, ke mně, atp.) a taky s ním chodíme na cvičák, zkoušíme různé průlezky, ale výsledek žádný, už nevím, co děláme špatně. Při tom on je to velice chytrý pejsek, nevím, jestli se mu jen nechce, nebo jestli se ho snažíme vycvčičit špatně, neporadil by mi někdo prosím, jak se to povedlo vám, nebo jestli máte někdo podobnou zkušenost jako my, tak co s tím? Koukala jsem na netu na všemožné, ale zatím se nám fakt moc nedaří.. Předem mockrát děkuji.

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od výcvik pejska » ned 02. říj 2016 18:23:11

Doporučuji se podívat na tyto stránky, najdete tam všechno : http://ilonaklarika.cz/

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od Petr » pát 21. lis 2014 12:30:35

Tak jsem jim to říkal a děkujou ;)
Prý se dívaly na tránky a zkusí to.

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od ota » čtv 13. lis 2014 16:07:46

jj to určitě řekni, pokud mají se psem nějaké problémy. Doporučuji
a není zač

Re: výcvik psa a ostatní psi

Příspěvek od Petr » stř 05. lis 2014 15:43:07

Jo? Tak to by bylo super, řeknu známým, jim se to určitě bude hodit ;) díkec

Nahoru

cron