Psí oblečky

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Psí oblečky

Příspěvekod Majda » pon 14. led 2013 13:41:04

Oblékáte pejsky v zimě? Které oblečky jsou praktické a dobře sedí? Nakupujete přes eshop?
Majda
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 14. led 2013 13:37:31

Re: Psí oblečky

Příspěvekod Návštěvník » úte 15. led 2013 2:44:23

Jak mohli přežít před 10-15 lety?!?Nebylo nic . . .zřejmě je "paničky" zkur...y.
Zapráskaná móda.........."děte s tím do prdele"a Vy frigidní čubky který nemáte na normální vztah,se radši starejte o děcka který by dali nevím co,aby je měl někdo tak rád a koupíl jim třeba kabát,nebo boty.......o lásce u Vás nemluvím - jste "POSTIŽENÝ SOBCI" . . .ale to nestačí nakrmit a obejít panelák.
Návštěvník
 

Re: Psí oblečky

Příspěvekod toni » úte 15. led 2013 22:56:30

Ahoj,
já mám bišonka a když jdeme ven, tak určitě oblékáme. Právě jsme si přes jeden e-shop koupili krásnou zimní bundičku s kapucí, je krásně teploučká, protože má fleecovou vložku a perfektně sedne. Důležité je pejska změřit. Kupovala jsem na www.magicdog.cz a naprostá spokojenost, váhala jsem mezi dvěma a skvěle mi poradili. Vím, že někteří lidé odsuzují oblékání pejsků, ale nevím, jak by bylo jim, kdyby v téhle zimě na sobě nic neměli. Pejsci potřebují oblečky stejně jako my lidé. Chrání tak především jejich záda, ledviny, ale také klouby. Krátkosrstí pejsci, štěňátka na 100%.
toni
 

Re: Psí oblečky

Příspěvekod Petr » pon 21. led 2013 17:41:39

Návštěvník píše:Jak mohli přežít před 10-15 lety?!?Nebylo nic . . .zřejmě je "paničky" zkur...y.
Zapráskaná móda.........."děte s tím do prdele"a Vy frigidní čubky který nemáte na normální vztah,se radši starejte o děcka který by dali nevím co,aby je měl někdo tak rád a koupíl jim třeba kabát,nebo boty.......o lásce u Vás nemluvím - jste "POSTIŽENÝ SOBCI" . . .ale to nestačí nakrmit a obejít panelák.


Takový komentáře mám nejraději! Nějaký zakomplexovaný exot, co nemá ani na to se podepsat. Se divím, že ses zmohl/la alespoň na Návštěvník.
Ty jsi určitě ten typ, který bere psa jen jako věc a psa vidí nejraději u boudy na řetězu.
Jinak k věci. Taky používáme obleček. Je to spíš taková přikrývka zad aby nám fenka neprochladla od páteře. Není kupovaná...je šitá doma.
Petr
 

Re: Psí oblečky

Příspěvekod Návštěvník » úte 22. led 2013 17:51:55

Ale že jsem Tě "nadzvedl"Petulko,že?
Jen mi není jasné,proč má ta Vaše "Fifinka" dečku,když jste si ji ušili doma . . .
zřejmě by se mohla rozmočit,když ji taháš za sebou kolem paneláku a vypadlo by jí
očičko.No . . .proti gustu . . .

Čermák,Litoměřice.
Návštěvník
 

Re: Psí oblečky

Příspěvekod Petr » úte 22. led 2013 19:59:46

Nevím podle čeho soudíš, že doma ušitá přikrývka nemůže být stejně kvalitní jako kupovaná??? Ale je vidět, že alespoň uznáváš kupované oblečky před domácí výrobou:))
Petr
 

Re: Psí oblečky

Příspěvekod qwer » sob 26. led 2013 12:01:36

Samozřejmně záleží na tom co za rasu je daný pes a jak je starý....Nakupování přez e-schop není zrovna ideál,protože psovi musí přesně padnout.Já mám velikého psa a obleček nemá,ale má návleky na tlapy které se mu do sněhu hodí a rozhodně bych je doporučil i ostatním:)
qwer
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 26. led 2013 11:37:24

Re: Psí oblečky

Příspěvekod Ilona » pon 04. úno 2013 20:41:52

Zdravím!
Já také v zimě oblékám. Mám fenku basenji- je to africké plemeno, nemá podsadu a je krátkosrstá.
Ale musím podotknout, že jí oblékám až v zimě, je za ní ráda. Je lepší oblékat než aby pes nastydl ne?
Máme tři bundy. Jednu jsem doma ušila a dvě koupili. Ale nemám ráda když někdo své psi obléká do šatiček, župánků a sukní, to se mi zdá polidštování.
Ilona
 

Re: Psí oblečky

Příspěvekod Andrea » čtv 03. říj 2013 12:00:55

pejsky oblékám, můžu doporučit www.ene-bene.cz
je to český výrobce a zboží je opravdu kvalitní
oblečky ušijí i na míru
Andrea
 

Re: Psí oblečky

Příspěvekod ErikZáhor » pon 20. led 2014 19:32:54

Osobně nejradši nechávám takové věci na přírodě,ale je jasné,že když máte ,,gaučáka",je to jiné,než ,,vlk"-ovčáci a pod.,či lovecký pes.Ovšem,jestli se nám podělá počasí jako v USA,tak i ten náš asi dostane něco přes sebe,aby se v minus padesáti nezlomil...
ErikZáhor
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron