Stafordšírský bulteriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: agresivita

Příspěvekod sylva » stř 24. úno 2010 11:34:34

Asi vás nepotěším.\Mám tříletou fenku a je velmi agresivní na psi.Žádné jiné zvíře jí nevadí, hraje si s kočkami i slepicemi, ale psa by zabila. Chodíme již dva roky na cvičák a tuto averzi se nám nepodařilo nijak odbourat.My ted musíme chodit s košíkem.
sylva
 

RE: Vhodnost k lovu?

Příspěvekod Návštěvník » čtv 25. úno 2010 12:58:30

Využití především při lovu černé, sparkaté a zvěře myslivosti škodící. Ale hlavně výborní hlídači pánů, pro různé terapie.. aktivity..atd..mám na to asi moc útlocitný pohled ,ale lov mi přijde, pokud se nejedná o udržení rovnováhy v lese spíš jako psychická neduha. Komu dělá radost ze zabití či nahánění vystresovaného zvířete je mi líto.
Návštěvník
 

RE: Vhodnost k lovu?

Příspěvekod čad » pát 26. úno 2010 17:02:21

dobrý den měl se stafa byl výborný k lovu černé osobně jsem s ním chytl asi 15 kusu do max. váhy 50kg a asi 10 jezevců v terénu je to chytrý a odvážný pes v mém okolí je černá strašně přemnožená a když vidím lovecké psi myslivců tak se ani nedivím že černou s těmi psi nejsou schopni ani vytlačit s houštin při nahánkách taková skupina černé nebere jako hrozbu psi kteří nejdou do fyzického kontaktu znám lidi co používají bullteriéri a o hodně psů přišli z důvodu bezhlavého útoku na velké kusy divočák je velmi nebezpečné zvíře můj staf si vybíral kusy které dokázal sám zastavit a v tom je jeho přednost že u toho dokáže ještě myslet neznám v okolí jiné psi kteří to dokážou ted mám fenku pittbulla jsem s ní taky spokojen ale nedoporučuji nováčkům jsou to dost tvrdohlavý psi ještě upřesnuji tvrdohlavý né hloupí
čad
 

RE:

Příspěvekod Richard B. » stř 03. bře 2010 21:45:57

Ahoj, zkuste framikoinový zásyp na rány ten vysouší a desinfikuje.nesmí se to ,ale přehánět.Před zasypáním, rozuměj,decentně zasypat a promnout mezi prstíky.Pacičky očistěte omyjte vodou.Zkuste tohle na 14 dní a bude to ok. Našemu Mo to pomohlo.
Richard B.
 

RE: Vhodnost k lovu?

Příspěvekod Raff » stř 03. bře 2010 21:59:34

Musíš být člověk,který očividně rád štve psa. Lidi jako Ty by měli pověsit, nejlépe na tebe také Staffa poslat,abys věděl jak se ta nebohá zvěř stresuje.A co z toho psa děláš,stejného zmrda jak jsi Ty sám.O myslovosti nevíš nic.Pevně doufám, že Tebe i tvého loveckého Staffa brzy někdo sejme..
Raff
 

RE: Vhodnost k lovu?

Příspěvekod pan Ho » stř 03. bře 2010 22:13:22

Ctu a brouzdám, a nestačím se divit..Raffuv komentář je myslim,velmi pádný.Souhlasím. Mě samotného Staffbull pokousal, vím co dokáže na vlastní kůži a hlavně palec-něco mi z něj zustalo.
pan Ho
 

RE: Vhodnost k lovu?

Příspěvekod 1234 » čtv 04. bře 2010 12:14:32

Občas kouknu na tyto stránky a pozoruji názory lidí na určitá plemena psů.Jak se říká 100lidí 100chutí a příspěvek na lov s bullem mě nějak zaujal a myslím že jsem napsali tři lidé a každý s jiným názorem na využití tohoto plemene.První byl člověk který svého psa chce využít na lov k čemuž si myslím že pes byl vyšlechtěn protože každé plemeno bylo k něčemu vyšlechtěno ale spousta lidí na to zapomíná a pořídí si třeba malamuta a diví se že z něho nemají naruživěho aportéra a stopaře.Pak napsal člověk který je zřejmě zaujatý na jakýkoliv lov a v uvozovkách trápení zvěře ale zapomíná že i malý jezevčík strsuje lišku když jí vyhání z nory kde je po sléze zastřelena bohužel liška divočáka nevyžene tak je nasazena těžší technika /staffbull/Pak napsal třetí a bohužel pokousaný člověk takže jeho důvod proč nesnášet tyto psy naprosto chápu ale ani tento člověk si neuvědomuje že jak si psa kdo vychová spíš nevychová tak to pak taky podle toho dopadá.Myslím že když se tato rasa dostane do správných rukou tak je to určitě dobrý pes a ne nějaká kvrelačná šelma jak je to v televizi zmedializováno.Já sama bych si toto plemeno nepořídíla protože si uvědomuji že nepatří do rukou těch kteří tomu nerozumí a to mám doma dva psy z toho jednoho na sportoní kynologii kterého připravuji na zkoužky.Takže pokavaď ten co napsal že chce využít psa na lov nevidím na tom nic špatného pokuď svému psovi rozumí a nebude to zneužívat proti lidem a jiným psům.
1234
 

RE: Vhodnost k lovu?

Příspěvekod Simouš » sob 06. bře 2010 11:26:44

Ahoj ,100% souhlasím s tvým příspěvkem.Já sama doma mám staf.bulteriera a snažím se podle svého nejlepšího svědom vychovávat z něho správného psa,mohu-li to tak napsat.jak už si podotknul tak není zlý pes ,ale špatně vychovaný pes.Tak jak u člověka když vychovává své děti tak i u psa to funguje stejně.A jsem velice pobouřena ,když se v televizi objevují reportáže na téma nebezpečné plemeno atd.Když jdu pak s esvým pejskem po ulici tak se mu každý vyhýbá a bojí se ho. Přitom je to kamarádský pes a musím říct i tak trochu mazel:-D co víc k tomu říct?
Simouš
 

máme počůránka

Příspěvekod eva » sob 06. bře 2010 21:09:54

Dobrý den,
mám 4,5měsíce starého psa STB, kousání máme za sebou, ale nastal jiný problém, stal se zněj ,,počůránek,, i když sním chodíme ven a jelikož je ještě malý tak má k dispozici plýnu |(na kterou pravidelně chodil se vyčůrat), tak nám začal počůrávat celý byt. Ne jen na podlahu ale vyčůral se např. na sedačku. My jsme s přítelem co se týče výchovy, nechtěli aby byl na sedačce nebo na posteli z toho důvodu, že aby si uvědomil že mi jsme páníčkové, kteří se musí poslouchat. vše bylo v pořádku poslouchal jako hodinky, a tak jsme povolili, občas mohl do postele, a skoro pořád na sedačku. Ted máme pocit že se nám to začalo vymstívat, připadá nám to jako by si celý byt značkoval. Nemáte prosím s tímto zkušenosti nebo nevíte co stím? jo a mimochodem dělá to víc v mé přítomnosti. Díkly moc PS jinak je to zlatíčko!!!!!
eva
 

RE: máme počůránka

Příspěvekod 1234 » úte 09. bře 2010 11:25:41

Dobry den pejsek si vas zrejme chce pokorit a dava to najevo timto zpusobem.V tomto veku je normalni ze pes prestava poslouchat i kdyz predtim povely znal.Zkousi kam az muze zajit.Zacala bych tim ze sedacku bych mu nekompromisne zakazala a plynu na curani kdyz jste doma proste sebrala tu bych mu nechavala jen kdyz odchazite pryc.Pokavad jste doma tak musite vypozorovat kdy se mu chce ven a okamzite klusat pred barak na jeho potrebu cca po dvouch hodinach.Jak to udela doma vytahejte ho za kuzi ale ne nejak drasticky jen vyhruzne a vyhodte ho na par vterin za vchodove dvere nebo rovnou jdete zase ven.Samozrejme venku chvalime a odmenujeme.Je to trochu narocny ale ja jsem takhle chodila opravdu pravidelne a pes mi ve trech mesicich uz doma potrebu nedelal.Jen kdyz jsem prisla z prace tak to nevydrzel ale to jsem zacala resit az tak v peti mesicich kdyz uz vim ze pes vydrzi min 5 hodin.Chce to ale opravdu dodrzovat a uspech se dostavi tak do mesice ani ne rychle to pochopi.
1234
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron